Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Glória név hogy tetszik...

A Glória név hogy tetszik nektek, mi a véleményetek? Két hét múlva születik a kislányom, szeretném ezt a nevet adni neki.

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék mások véleményére is. Köszönöm,szép napot mindenkinek. (:
2017. márc. 12. 12:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekek, az, hogy egy név valakinek tetszik-e vagy sem, szubjektív. Ne pontozzátok le a tiétektől eltérő véleményt, mert ezzel magatokat járatjátok le :)
2017. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem egy angyal, hanem a Madagaszkár c. mese vízilova jut eszembe róla.
2017. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolok tobbsege,akik a madagaszkaros vizilovas hulyeseggel jottek/jonnek.

En pont nem lattam a madagaszkart,es pont nem is erdekel.

Aki meg ezt felnott letere irta,az nagyon szomoru,mert meg egy gyereket meg ertem ha ezt irja.

2017. márc. 14. 20:52
 34/45 anonim ***** válasza:
Kérdező, majd fog érdekelni, ha a gyereked sírva jön haza az óvodából vagy az iskolából, mert valamelyik gyerek látta a madagaszkárt, és csúfolják...abban ne bízz hogy nem fogják látni, eléggé népszerű mese. És az is elkeserítő, hogy sokan gáz nevet adnak a gyereknek, mert azt hiszik, ettől lesz különleges. Annyi szép név lenne, ami nem hangzik gázul Magyar gyereknek...
2017. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
100%
Szerintem nem rossz név, de manapság sokan csúfolják a gyerekeket a nevük miatt. Pl Lilla->lila, Sára->sár, Ákos->kos, Róza->róka stb. Persze nem mindenkit, de nagyon jellemző és nem hiszem, hogy nem kötnének bele a Glóriába. persze ezzel együtt lehet élni. Ha neked tetszik, akkor nyugodtan.
2017. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
utolsó, azért van különbség egy lila és egy lópisa csúfolódás között. Én ezeket a normális neveket még sosem hallottam csúfolni, ellenben húgom osztálytársa Abélia, nos őt elsőtől bélnek hívták, negyediktől végbélnek...Barátnőm kislánya Kolett, nos őt klozettnek hívják az osztálytársai. Abban igazad van hogy bármibe beleköthetnek, de valljuk be, az ilyen neveknél sokkal nagyobb az esélye.
2017. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Szerintem a Gloria meg mindig jobb mint az Abelia,vagy a Kolett
2017. márc. 15. 13:21
 38/45 anonim ***** válasza:
szerinted...lópisa(Glória ismerősöm) nagyon nem így gondolja...
2017. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
66%
Ha valakit csúfolni akarnak azt fogják is, ha nem a neve miatt, akkor azért, mert szemüveges, pattanásos, szeplős, sovány, kövér stb. Ennyi erővel minden névre van valami asszociáció, vagy ha nem keresztnévre akkor vezetéknévre. Pl: Engem Reginának hívnak. 30 elmúltam, ma ez már egy kommersz névnek számít, amikor kicsi voltam ritka volt. Általános felső tagozatban vaginának hívtak, a Kata nevű osztálytársam kattant volt, a Szabó vezetéknevű b*szó. A Glóriát továbbra se tartom gáznak, a sok Vanessza, Dzsenifer, Eperke, Fahéj, Lorena melett fel sem tűnik.
2017. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
66%

A "Madagaszkáros víziló név ugrik be először" skandálóknak üzenem, hogy ugyan ez van minden névvel.


Nekem pl. a Mira névről egyből egy kutya ugrik be, mert az első négy alkalommal, amikor ezzel a névvel találkoztam, mind kutya használta, és utána találkoztam azzal, hogy egy kislányt is így hívnak.


Az Annáról a Kelemen Annácska, a Hannáról meg a drogos szomszéd lány, a Pannáról az örökkön örökké kislánynak megmaradó valaki, mivel ilyen névvel nem tudom komoly felnőttnek elképzelni, stb. Minden névhez lehet párosítani pozitívat és negatívat.


Szerintem a Glória nagyon szép, különleges, egyedi, és messze nem Dzsesszika szintű.

2017. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!