Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Glória név hogy tetszik...

A Glória név hogy tetszik nektek, mi a véleményetek? Két hét múlva születik a kislányom, szeretném ezt a nevet adni neki.

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék mások véleményére is. Köszönöm,szép napot mindenkinek. (:
2017. márc. 12. 12:47
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
Mifelénk csak kisebbségi Glória nevű lányokat ismerek, így nekem ugyan olyan mint a Dzsesszika vagy Vanessza, Magyarországon, Magyar gyereknek röhejes és gáz. Max második névként, ha annyira akarod, normális keresztnév mellé.
2017. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
68%
Ti bunkó érzéketlen majmok!!! Hogy mertétek!!! Nem angyal jut az eszembe eről a névről hanem valami csoda! Igen vannak Glóriák is itt! És becézni is lehet: ria meg ilyenek....
2018. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
64%
Én sajnos nem Glória vagyok :(
2018. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
68%
És a jelentése dicsőség . Hát nem gyönyörű?
2018. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 gglory válasza:
100%

Látom ez egy régi post és a kérdező hála Istennek eldöntötte, hogy Glóriának fogja hívni a lányát. Azt tippelem, hogy sosem bánta meg.

Látva ezt a rengeteg negatív kommentet, mégis mint Glória nevet egész életemben örömmel viselő nőként, kedvem támadt reagálni erre a postra.

Az összes negatív véleményt formáló emberkének üzenem, hogy soha életemben egyetlenegyetlenegy negatív visszajelzést sem kaptam a nevemre, pozitívat viszont kismilliót.

Egész életemben imádtam, hogy Glóriának hívnak és kb. átlag minden 2. alkalommal, ahol meg kell mondanom a nevem, rámnéznek, hogy "de gyönyörű neved van".

Legalább 10 szülő nevezte el "utánam" a lányát Glóriának, annyira megtetszett nekik is ez a név.

Soha az életben nem csúfoltak a nevemért és igenis lehet becézni. Vannak, akik Glonak, vagy (angolból) Glow-nak hívnak és azt is szépnek tartom.

A név jelentése is gyönyörű.

Tény, mikor gospel kórusban énekeltem, akkor a karácsonyi koncerteken volt, hogy 5-6 számnak is Gloria ... (Gloria in Excelsis Deo stb.stb.) volt a címe, akkor kifejzetten népszerű voltam, mindenki engem bámult :) de túléltem.


Én mondjuk örülök, hogy nem tucatnév, hanem egyedi.

Ledöbbentem ezen a sok negatív kommenten.

2022. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!