Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák olyan szomorú vagyok?...

Anyukák olyan szomorú vagyok? A fiam osztálya ma indult kirándulni, az enyém pedig a suliba. Sajnos olyan magas összegű a kirándulás, hogy nem tudtuk vállalni= (

Figyelt kérdés

Igaz ő sem akart menni, de mégis olyan rossz érzés.

És ráadásul tegnap kiderült,hogy csak 2-en maradnak ki,pedig 1 hete még 11gyerek nem ment volna.

Köztük a barátai is.

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2010. máj. 14. 07:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%

én sem mentem,igaz nálunk 10 000 forintba került két nap ,de olyan "hülyék" az osztálytársaim,(az egész kirándulás csak arról szólna,hogy ki milyen gyorsan részegedik le,főleg a lányok ilyen "nagymenők" hát szerintem ez nagyon kiábrándító viselkedés.)így nem volt kedvem menni, és nem akartam anyuék pénztárcáját sem terhelni.

17L

2010. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok.nálunk egyébként kb 10-en maradtunk itthon.
2010. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az útiköltség sok, és a sok mini ideig tartó ezt megnézem-azt megnézemnek a belépője.

Ja és az étterem is 5 ezret kostál, csak nem tudom mit eszik egy gyerek annyit.

Az osztálypénz kell ajándékra mert 4.-es, és tanárváltás lesz.

A nagyszülőktől pénzt kérni nem tudok, a férjem ugyan dolgozik de 3 hónapja egy fillért nem kapott csak ma!remélem haza is hozza,mert régen elment, és a gyesből és családiból ezt nem tudtam bevállalni.Eredetileg kb. 5 ezres kirándulás lett volna, de az a pénzeseknek nem tetszett!

2010. máj. 14. 16:29
 24/26 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, 20 ezer 2 napért? Beszélj az osztályfőnökkel, hogy jövőre megfizethetőbb legyen. Hátha a köv. ofőt kevésbé tudják majd befolyásolni a "gazdagabb" szülők !! Mi diplomás bért kapunk, de a lakáshitelünk mellett mi sem tudtuk volna megengedni, mert még csak félretenni sem tudunk! :(
2010. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

08:18

Negyedikben ez még túlzás, de azt hiszem nálunk a szülőin nem is mennének bele szülők ilyen drága kirándulásba.

Majd jövöre kiderül:-))

Emlékeim szerint mi csak 6 után mentünk 2 napos kirándulásra.

Hova jár iskolába?

2010. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

5 ezer egy étteremért, hova mentek a Gundelbe, mert ott kb ennyiből jól lakna egy ekkora gyerek. Én jól lakom 5 ezerből egy átlagos étterembe és akkor még ittam is és volt még desszert vagy egy leves.

Ez túlzás ennyiért egy 4. osztályos gyereknek. Én még ha megtehettem volna sem fizettem volna ki, és magmondom őszintén az sem tetszett volna hogy ekkora gyereket 2 napra visznek kirándulni. Mi csak 7.-8.-ban mentünk 2 napra. A pénzesek meg elmehetnek melegebb éghajlatra, sulin kívül oda viszsik a kölkeiket ahova akarják, egy osztálykirándulásnak nem arróol kell szólni, hogy minél több pénz emésszen fel, sőt inkább arról, hogy minél kevesebbett és mindenki el tudjon menni. Azért szerintem ezzel az ofő is leszerepelt szépen. Az ilyen nem menjen pedagógusnak.


Ne búsulj, talán a következő ofő jobb közösségépítő adottságokkal rendelkezik. És a fiad nem lett kevesebb attól hogy nem tudott elmenni. Sajnos előbb utóbb a gyerekeinknek is szembe kell nézni azzal, hogy az élet nem fenékig tejfel, elég szomorú, hogy ilyen korán, de fel a fejjel!!!!

2010. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!