Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mennyi ideje van magára...

Kinek mennyi ideje van magára a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra a "szabadságra", amikor apa vagy valaki vigyáz a gyerekre és te elmehetsz bárhova!
2017. jún. 9. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Szinte semmi. Eljárni nem szoktam sehova, amit muszáj, illetve ami nekem fontos azt elintézem itthon éjszaka (torna, szépítkezés, tévézés, olvasás, netezés).

Reggel fél 6-kor kelek, összeszedem magam, megyek dolgozni, munka után meg egyből megyek a gyerekért az oviba. Azt a kis időt, ami a gyerek elalvásáig van inkább a családdal töltöm.

2017. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyedül, főleg a gyerek nélkül szinte sosem vagyok. Nem is hiányzik. A párommal próbálunk inkább kettesben töltött időt szakítani. A nagyszülők mindkét oldalon jófejek és segítőkészek, úgyhogy hetente pár óránk van azért, amikor el tudunk menni valahová, vagy csak itthon megnézni kettesben egy filmet.
2017. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Nekem egy hónapos a pici babám és tápszeres. Ezt azért hangsúlyozom ki, mert csak így oldható meg az, hogy egy-két órára vagy akár egy egész napra is el tudjunk menni a párommal valahova. Mi nem vagyunk konzervatívak, nem csináljuk azt, mint sokan, hogy gyerek után megáll az élet és pici babával sehová. Én ugyanúgy háztartást is vezetek, főzök, befőzök amellett, hogy nagyon sokat foglalkozok a lányommal. És itt nem csak azt értem, hogy etetem és elaltatom, hanem mondókázok vele, éneklek neki, olvasok mesét, ritmikusabb számra rázom a fenekét, tornázok vele, masszírozom. Amikor alszik, takarítok, főzök, kutyámmal/férjemmel foglalkozok, amikor jön valaki vigyázni rá, elmegyek kozmetikushoz, vásárolni, ügyet intézünk. Jövőhéten Aggtelekre megyünk hárman!
2017. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
Ja és nem azért tápszeres, mert így akartuk, hanem így alakult sajnos.
2017. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!