Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! A ti férjetek mennyit...

Anyukák! A ti férjetek mennyit van otthon, mióta baba van?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Keveset.

Dolgozik (folyamatos műszakban) és házfelújításban vagyunk.

De ha itthon van, a gyerkőccel játszik, vagy nekem segít a háztartásnban ha alszik a kicsi

2017. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Többet, mint előtte, mert sokszor kihasználjuk, hogy home office-t is igénybe vehet és így segít, ha ügyet kell intéznem, vagy beteg a gyerek... stb.
2017. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyit, mint előtte.

3 gyerekünk van, a legkisebb 8 hónapos, a legnagyobb 9 éves. Mindnél más volt épp az időtartam, amit otthon tudott tölteni az adott élethelyzetekből kifolyólag, de igyekszik minél többet velünk lenni. A hobbijai megmaradtak, de nekem is, így mindkettőnknek van szabad programra lehetősége.

2017. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
hát többet, nem jár el annyit a haverjaival...régen hetente minimum egyszer, de volt hogy kétszer eljárt...most már inkább a pihenést választja szegény..habár én jobban örülnék ha eljárna...magas vérnyomás alakult ki nála, előjött a pánikbetegsége, szóval nagyon rosszul viseli a "gyerekekkel járó stresszt", értem ezalatt a dackorszakot, a nemalvást stb...nálunk a bizalom teljes, kétség nélküli, én sokszor mondom neki hogy menjen el, mulasson, aludjon a barátainál, vagy menjen el pecázni pár napra, de azt mondja, akkor meg lelkiismeretfurdalása van hogy itthon hagy...de így meg idegroncs. nem tudom mi a jobb. szerintem a férfiakat hagyni kell járni a maguk útján, az már más kérdés, ha nincs bizalom, ha mérgezett a házasság, de az gyerekek nélkül is kiütközne előbb utóbb. Meg tudom, hogy sok a mintaapa, aki a 10 óra mókuskerék után széles mosollyal játszik a dactól és fáradtságtól üvöltő 2 évessel, hát az én férjem nem ilyen :D viszont mindent megcsinál amire megkérem, a ház körül, és keményen dolgozik, hogy nekünk mindenünk meglegyen, 110%-ot nyújt bent.
2017. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kicsit kevesebbet, mert gyerek elott tobbszor haverozott. De ez ram is igaz, hogy nem baratnozok hetente haromszor mint gyerek elott. A munkaideje termeszetesen ugyanannyi mint azelott.
2017. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ami miatt többet, hogy régen mindketten szinte csak aludni jártunk haza, mindig csináltunk programot (általában együtt). De dolgozik, sokat, és sokáig, más apukákhoz képest így keveset van itthon.
2017. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
sajnos egyre kevesebbet mert egyre több a munka, és amit ő csinál, azt csak ő tudja a cégnél. reggel fél5re megy, átlag 5kor ér haza, de van, hogy 6-7kor. Eszik, tusol, alszik...
2017. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Az én férjem is egyre kevesebbet, olyan fába (munkába) vágta a fejszéjét, ami 200 százalékos idő- és energiaráfordítást igényel. Szomorú, de ez van.

Ha itthon van, aktívan foglalkozik a gyerekekkel, de nagyon gyakran kell noszogatnom, ugyanid sokszor a fáradtságtól ki sem lát a fejéből. Viszont én úgy gondolom, a gyermekeink és a családi életünk nem ihatja meg az Ő ambícióinak s levét. Én is dolgozom, a gyerekek teljesen az én feladatom, felelősségem, Ő is álljon helyt, ha nagy ritkán itthon van.

2017. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak az én férjem nincs itthon. Talált magának egy új maszekot - eddig az erdőre járt napi 5000 forintért 6tól 2ig, most már ablakozik napi 15-20 ezer forintért reggel 6tól este 6ig. Minden pihenőnapján akar menni, de ez engem egyre jobban idegesít, mert ő 200 ezer forint fizetést kapott én 115öt és nincs szükség rá, hogy ő ennyit járjon. A védőnő is megjegyezte ma, hogy egy hónapos a babánk és amióta kijár - 4 alkalmat volt kint - abból egyszer látta a férjemet és majdnem sírva fakadtam, mikor az ölébe vette a lányomat és elkezdett neki beszélni, hogy hát hol van a te apukád? Az első két hétben, amíg anya lábadozott, állandóan veled volt, most meg alig látod? Nekem is mondta, hogy olyan szépen elkísért téged terhes tanácsadásra minden egyes alkalommal, most meg sosincs itt, mikor jövök. Barátnőm is megjegyezte és nagymamám is mondta, hogy beszélni fog vele, mert nem hiszi el, hogy nem tudunk megélni a fizetésünkből (pedig megtudunk). Férjem indoka, hogy be szeretné magát dolgozni az új munkahelyre, mert nem szeretne többet az erdőre járni maszekolni. De ez nem azt jelenti, hogy minden nap kell mennie. A gyerek is alig látja és ez biztos nem jó a kis lelki világának...
2017. jún. 15. 15:59
 10/20 A kérdező kommentje:
Megcsalni nem csal meg, mert minden nap lerakja a pénzt az asztalra és büszkélkedik vele, hogy mennyit keresett. Csak engem ez már nem érdekel. Két hete csak esténként látom. Nekem a férjem kell, a lányunknak meg az apja.. nem a pénz.
2017. jún. 15. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!