Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz példát mutató bölcsis...

Rossz példát mutató bölcsis nénit hogyan "igazítsam helyre"?

Figyelt kérdés

Veszprémben lakom mint háztartásbeli nő, egy bölcsődéhez közel. Nap mint nap látom a bölcsis piciket. Van egy gondozó (Bea néni), aki látszólag nagyon kedves a gyerekekkel.

Csakhogy az utcán (munkaidőn kívül) iszik, dohányzik, káromkodik mint a kocsis , és "jó példát mutatva" a gyerekeknek, 3 nagy tetoválása (váll-hát, láb, derék) és 2 testékszere van. (száj alatt és köldök) Nyilván nyáron ezeket jobban látja az ember.

Tudom, hogy bölcsis gondozónőkből nagyon kevés van az országban... na de kérem szépen! Ilyen ember hogy dolgozhat ilyen helyen?

Mit tegyek, én mint egy idegen, (leendő anyuka) nem állíthatom meg ezzel. És nyilván bonyodalmat sem akarok a munkahelyén. Mit tegyek?


2010. máj. 19. 10:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Rossz példa?...


nem tudhatod hogy a munkahelyén hogy viselkedik.

Én óvónő vagyok 23 éves, az ovi a munkám.

Munkaidőm kívül igenis felveszem a miniszoknyát, járok szórakozóhelyekre, még inni is szoktam, nem értem mi baj ezzel.

A munkában pedig óvónő vagyok. És eddig úgy vettem észre szeretnek a gyerekek, sőt a múltkor az egyik anyuka megjegyezte hogy látta az egyik közösségi oldalon a képem és hogy milyen csinos voltam(épp egy discoban készült a kép).

Kövezz meg érte, de nem tudom hol mutatnék rossz példát... Még nem találkoztam egy csoportbeli gyermekemmel sem a discoban:D

2010. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Igenis egy orvos, védőnő, óvónő, tanár és bölcsis gondinéni is EMBER!! akinek ugyanúgy joga van a szabadidejében BÁRMIT is csinálni mint egy buszvezetőnek, asztalosnak, mérnöknek vagy akárminek...

Ez akkora gáz hogy legyél egész életed minden napjának 24 órájában AZ óvónéni vagy A tanárnéni...MIÉRT? kérdezem én..

Nálunk a bölcsiben van egy csaj, 3 színű a haja, 3 piercingje van, tuti h bulizik a szabadidejében, fiatal, laza, imádják a kölkök!!! Talán épp azért mert szabadidejében azt csinálhatja ami jólesik neki és amitől le tud ereszteni.

Borzasztó nehéz meló ám 10-12 egész nap izgő mozgó, kiabáló síró hangos apróságot terelgetni-dajkálni-etetni stb.:)

Nekem minden tiszteletem az övék (és a tanároké meg főleg) úgyhogy eszembe se jut beleszólni munkaidőn kivül hogyan kivel mit csinálnak.

2010. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

11:03-as Te meg milyen egy városi bunkó..miből gondolod, hogy falusi? Gondolod a falusiak nem járnak városba?:D Vagy minden falusi buta? Jézusom el sem tudod képzelni, hogy milyen jó falun lakni. Amúgy én is falusi vagyok..van diplomám is meg két nyelvvizsgám + egy belső(egyetemi) nyelvvizsgám is és láttam én már olyan buta városi libát, mint a tök. Gusztustalan, hogy így általánosítasz, a városiak is beleütik mindenbe az orrukat nemcsak a falusiak. A kérdező pedig 99% , hogy nem falun lakik, ugyanis ott nem igazán vannak bölcsik..


23. hetes kismama

2010. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell odaírni,hogy 23 hetes kismama?
2010. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát legjobb tudomásom szerint Veszprém város, szóval a kérdező nem lehet falusi :D
2010. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem írom oda, akkor most nem lett volna olyan, amibe beleköthetsz. Amúgy.. büszke vagyok a pocakomra és jól esik leírni, hogy kismama vagyok.
2010. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%
Aha.Csak senkit nem érdekel.Van még rajtad kívül itt rengeteg kismama,mégsem írják oda.
2010. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ugye nem fogunk most ezen vitatkozni?:D
2010. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem.

elsőéves orvostanhallgató :)

2010. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14:43 as!Én meg most készülök falura költözni:-))) Meg egyébként a kérdező is Veszprémi...elvileg az sem falu.Nálam a "falusi"kifejezés mást jelent,inkább az ember mentalitására,szokásaira,meg ilyen "mindenbebeleütömazorrom" megnyilvánulásokra vonatkozik.Egy falusit sem állt szándékomban megbántani!
2010. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!