Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz példát mutató bölcsis...

Rossz példát mutató bölcsis nénit hogyan "igazítsam helyre"?

Figyelt kérdés

Veszprémben lakom mint háztartásbeli nő, egy bölcsődéhez közel. Nap mint nap látom a bölcsis piciket. Van egy gondozó (Bea néni), aki látszólag nagyon kedves a gyerekekkel.

Csakhogy az utcán (munkaidőn kívül) iszik, dohányzik, káromkodik mint a kocsis , és "jó példát mutatva" a gyerekeknek, 3 nagy tetoválása (váll-hát, láb, derék) és 2 testékszere van. (száj alatt és köldök) Nyilván nyáron ezeket jobban látja az ember.

Tudom, hogy bölcsis gondozónőkből nagyon kevés van az országban... na de kérem szépen! Ilyen ember hogy dolgozhat ilyen helyen?

Mit tegyek, én mint egy idegen, (leendő anyuka) nem állíthatom meg ezzel. És nyilván bonyodalmat sem akarok a munkahelyén. Mit tegyek?


2010. máj. 19. 10:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kanyarodjuk csak vissza szépen az eredeti témához. Szerintem ne foglalkozz már Bea néni küllemével, attól, hogy dohányzik, szerintem még lehet szuper gondozónő. De mondd már el, hogy honnan tudod, hogy a köldökében is testékszer van? Leskelődsz utána?

Szerintem alakítsuk meg a "védjük meg a Bea néni-t" fun clubot.

2010. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
:-)) Szerintem megsértődött a kérdező.Tényleg semmi közöd hozzá,nemhogy még helyre tedd őt...egészen addig a pillanatig,amég a gyerekekkel rendesen bánik.Láttam én már "mintaóvónőt",aki 50 éves,dauerolthajú,mindig jól öltözött néni...és a gyerekekkel olyan idegbajos,mint annak a rendje...nem ezen múlik,attól még lehet Bea néni nagyon jó a gyerekekhez.Különben is,mit gondolsz,megnyúzatja magát ha szólsz neki,hogy téged ne zavarjanak a tetkói??
2010. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
"Különben is,mit gondolsz,megnyúzatja magát ha szólsz neki,hogy téged ne zavarjanak a tetkói??" Kéretik ilyeneket nem leírni, mert visítva röhögök :D:D:D Kissé vizuális típus vagyok :)
2010. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
:-)))
2010. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!