Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Önkielégítés vs gyerekvállalás?

Önkielégítés vs gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy a spermiumnak idő kell, 1-2 nap mire megtermékenyítésre alkalmas,


nos, az lenne a kérdésem ha tegyük fel a férjem minden reggel önkielégítést végez és este szeretkezünk

"gyerekvállalási szempontból"


akkor mennyivel vagy mennyire csökken le annak az esélye hogy megfoganjon a gyerek?


Lévén a spermiumok feltehetően még nem elég érettek, ugyanakkor tudtommal nem az összes ürül ki az önkielégítés alkalmával.


Tudom, vannak esetek amikor nagyon nem akar összejönni akkor azt javasolják a férfiaknak hogy pár napig semmi és utána szeretkezés.


Nem szeretnék dolgokba belefolyni vagy szapulni a párom sem semmi ilyesmi szóval kérlek csak írjátok le mi a véleményetek, mennyire lehetséges így hogy baba lesz?


2017. júl. 17. 18:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
76%

Kétnaponta a legideálisabb, még a naponta egyszeri szeretkezés is "rontja" az esélyeket. A napi kettő - aminek a fele pocsékba megy - valóban túlzás...


Tudom hogy nem kértél véleményt, mégis le kell írnom hogy ha nem képes nem kiverni magának minden reggel akkor nem tudom mit akartok, én még ilyet nem láttam hogy valakinek elkora igényei legyenek.

2017. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
62%

Az a véleményem, hogy a férjed igazán visszafoghatná magát ha gyereket akartok. Ez nehéz?

Egy felnőtt férfinek ezzel kell kezdenie a napját mikor este is megkapja? Vagy talán csak peteéréskor adsz neki puncit? :D


Az önkizés alkalmával ugyan nem az összes jön ki, de pont annál kevesebb "jut neked". És ha ez mindennapos, a minősége sem az igazi.

Legyetek együtt önkielégítés helyett reggel is.

2017. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
66%

Ennyi áldozatot hozhatna, ha kell neki a gyerek.

Amikor én terhes lettem, naponta kétszer szexeltünk, szóval így is összejöhet. De mi úgy voltunk vele, hogy jön, ha akar, ti meg konkrétan tervezitek is, szóval érdemes lenne visszafogni magát.

2017. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

# 1

neki lazítás és igazából engem nem zavar ha nem megy a teljesítmény rovására, vannak fura házasságok a miénk is ilyen de nekünk így kényelmes ezért nem is szeretnék erről témát nyitni :)


Szóval szerinted százalékban mennyivel lehet kisebb az esély így?

2017. júl. 17. 19:01
 5/41 A kérdező kommentje:

# 3

Külön kértem hogy ne személyeskedésről és szexuális szokásokról beszéljünk hanem számokról és esélyekről.


Egyébként nekünk sem úgy van hogy teljesen ráálltunk hogy na akkor 9 hónap múlva mert az sem baj ha csak 18 vagy 30 hónap múlva, csak számoltunk rá hogy ha jön az oké :) lényeg hogy nincs annyira kitűzve hogy na akkor jövő hónapban már egy hónapos legyen a baba

2017. júl. 17. 19:04
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

1-es vagyok. Alapból is 25% az esély minden hónapban a teherbeesésre, ha minden rendben van.

Nem tudom, ez mennyivel rontja az esélyeket, de esetleg a próbálkozás ideje alatt áttérhetnétek akkor arra hogy reggel is szexeltek, így egy kicsivel növeltitek.

2017. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, eddig az összes válaszoló leírta hogy nem előnyös. Tényleg nem az. Ha %-ot írunk, attól megnyugszol vagy ha számodra nem olyan sokat írnánk, hagynád neki továbbra is?


Tisztázd ezt le magadban mennyire akarsz rajta lenni a babagyártáson, mert ha tényleg akarsz, akkor ezzel a reggeli akciózással fel kell hagyni.

Ha nem így tesz a kedves férjed, akkor nem fog jönni a baba, vagy nagyon-nagyon nehezen és később.

2017. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

# 6

Köszönöm, az a baj hogy én sem találtam a neten statisztikákat erről, mert igen, nem GYK-n kezdtem a keresgélést.


Kérdezhettem volna úgy is hogy ha minden nap kétszer vagyunk együtt akkor a spermiumok minősége mennyivel romlik ha nincs ideje beérni stb.

talán akkor kevesebben akadékoskodnának amiatt hogy engedem a páromnak :D

2017. júl. 17. 19:07
 9/41 A kérdező kommentje:

a százalékra (%) visszatérve, azért kérek azt mert a százalék még mindig pontosabb mint az alábbiak:

talán, esetleg, nem hiszem, lehet.... szóval ha ismét kérhetem, maradjunk a számoknál a férjem szapulása helyett :) köszönöm

2017. júl. 17. 19:09
 10/41 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon nem mindegy hogy kiveri reggel vagy beveri, mivel így pocsékba megy mert magánakciózik. Ha 2-szer lennétek együtt több lenne az esély, mint így mikor a 2-ből egyszer a zsepibe landol. Te meg ezt nem bírod felfogni. De ha nem hát nem.
2017. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!