Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Önkielégítés vs gyerekvállalás?

Önkielégítés vs gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy a spermiumnak idő kell, 1-2 nap mire megtermékenyítésre alkalmas,


nos, az lenne a kérdésem ha tegyük fel a férjem minden reggel önkielégítést végez és este szeretkezünk

"gyerekvállalási szempontból"


akkor mennyivel vagy mennyire csökken le annak az esélye hogy megfoganjon a gyerek?


Lévén a spermiumok feltehetően még nem elég érettek, ugyanakkor tudtommal nem az összes ürül ki az önkielégítés alkalmával.


Tudom, vannak esetek amikor nagyon nem akar összejönni akkor azt javasolják a férfiaknak hogy pár napig semmi és utána szeretkezés.


Nem szeretnék dolgokba belefolyni vagy szapulni a párom sem semmi ilyesmi szóval kérlek csak írjátok le mi a véleményetek, mennyire lehetséges így hogy baba lesz?


2017. júl. 17. 18:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
53%
Kedves utolso. Nekunk az orvos azt mondta, h aki mindennapi egyuttletre van " szokva" azoknak a.spermái idovel, valamennyivel gyorsabban termelődnek és 3nál több napi önmegtartóztatás már inkabb rontja a spermiumok minoseget es számukat! Azert mondta mert mintaadas előtt az alapján mondta meg h mennyi önmegtartóztatás szükséges , paromnak max 4 napot mondott. Mert szinte minden nap van egyuttlet.
2017. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
55%

Rendszeres napi ket szex mellet 3 honap alatt terhes lettem

Szal nem lehetetlen a dolog

Jo idoben jo helyen volt az az egy spermium :-D

2017. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
73%
Ne foglalkozz számokkal meg lehetőségekkel, akkor és úgy csináljátok, ahogy nektek jó. Ha nagyon rápörögsz, az rontja az esélyeket, én ezt tapasztaltam. Ne számolgassatok.
2017. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi marhaságot összehordani... Simán lesz gyerek így is, nem kell semmit változtatni a módszeren.

Ha nem sikerült hónapokkal később se ott pedig nem az önkielégítéssel lesz baj, hanem valamelyik fél nemzőképességével.

2017. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
25%
Miért kell minden rohadt kérdésnél lepontozgatni kivétel nélkül mindenkit??? Nektek ez a szórakozás? Komolyan nem értem, tök hasznos válaszok jöttek és akkor 30-40%-os az összes... Ha nem tetszik akkor írd ide a véleményed "kedves" együtt nem értő!
2017. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet százalékot írni. Van olyan pasi akinek részéről így is összejöhet, másnak meg pont ennyit múlna.
2018. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
46%
Mi ujsag, meg nem vagy terhes?
2018. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem mostani a kérdés. Nekem van egy ismerősöm, ahol a férfi ugyanez csinálta, Ő mondjuk azért, mert nem akart gyereket és így “védekezett”, a nő akart. 8 évig nem sikerült a baba. Összejött egy barátnőmmel, ahol az első próbálkozásra sikerült...
2018. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nyilván ez akkor fordulhat elő, ha a nőnél minden rendben van.
2018. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

#27

nem, nincs várandósság,

az elmúlt 1 évben csak megszakításost alkalmaztunk

(előtte meg gumit évekig)

meg persze a kérdésben is leírt reggeli dolgok megvannak.

2018. jan. 16. 10:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!