Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Önkielégítés vs gyerekvállalás?

Önkielégítés vs gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy a spermiumnak idő kell, 1-2 nap mire megtermékenyítésre alkalmas,


nos, az lenne a kérdésem ha tegyük fel a férjem minden reggel önkielégítést végez és este szeretkezünk

"gyerekvállalási szempontból"


akkor mennyivel vagy mennyire csökken le annak az esélye hogy megfoganjon a gyerek?


Lévén a spermiumok feltehetően még nem elég érettek, ugyanakkor tudtommal nem az összes ürül ki az önkielégítés alkalmával.


Tudom, vannak esetek amikor nagyon nem akar összejönni akkor azt javasolják a férfiaknak hogy pár napig semmi és utána szeretkezés.


Nem szeretnék dolgokba belefolyni vagy szapulni a párom sem semmi ilyesmi szóval kérlek csak írjátok le mi a véleményetek, mennyire lehetséges így hogy baba lesz?


2017. júl. 17. 18:44
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
nem, továbbra sincs
2018. máj. 8. 20:03
 32/41 anonim ***** válasza:
83%

??? Nem nagyon értem!

A férjed minden reggel kávé helyett hokizni megy, téged megdug este, de nem is lő tele, csak úgy mellé? És így akarsz te gyereket? Azt nem így kell csinálni!

A másik meg, majd gyerekek mellett is lesz napiindító hokizás? Olyan, mintha egy majommal élnél házasságban!

2018. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Most tulajdonképpen akartok gyereket vagy nem?
2018. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
;))
2018. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Így én sem értem.

Kérdésedből, és az előző válaszaidból az szűrődött le hogy szeretnék gyereket. De egy éve megszakításos módszer van????

2018. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Szeretnék=szeretnél
2018. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy év próbálkozás után kipróbáltuk hogy 1 hétig nem szeretkeztünk és a párom sem nyúlt magához (Férjemnek tanácsolta az orvosa,ő vetette fel hogy próbáljuk ki) ezt kétszer próbáltuk pete érés előtt, a másodiknál teherbe is estem azóta 22 hetes várandós vagyok.

Nos,nemtudom hogy ez segített-e,de az tény hogy előtte szinte minden nap szexeltünk,volt hogy naponta kétszer is.

Ahogyan ezt ‘kipróbáltuk’ megtört a jég :)

Sok sikert!

2018. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
82%

Amíg a pasid ricsirecsizik, te mit csinálsz?? Sminkelsz mellette a fürdőszoba tükörnél?

Àáá, sírok a röhögéstől! Szerintem a pasid azért kényszeres farokverő, mert nem akar gyereket.

2018. máj. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem akarnak màr gyereket..régesrég összejöhetett volna, de az apukànak a hoki fontosabb😃
2018. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
73%
Az a pasi, akinek a hokizásban kimerül a napja érdemi része, nem való komoly kapcsolatra. Mert ez kb.egy tizenéves fiúcska szintje.
2018. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!