Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Önkielégítés vs gyerekvállalás?

Önkielégítés vs gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy a spermiumnak idő kell, 1-2 nap mire megtermékenyítésre alkalmas,


nos, az lenne a kérdésem ha tegyük fel a férjem minden reggel önkielégítést végez és este szeretkezünk

"gyerekvállalási szempontból"


akkor mennyivel vagy mennyire csökken le annak az esélye hogy megfoganjon a gyerek?


Lévén a spermiumok feltehetően még nem elég érettek, ugyanakkor tudtommal nem az összes ürül ki az önkielégítés alkalmával.


Tudom, vannak esetek amikor nagyon nem akar összejönni akkor azt javasolják a férfiaknak hogy pár napig semmi és utána szeretkezés.


Nem szeretnék dolgokba belefolyni vagy szapulni a párom sem semmi ilyesmi szóval kérlek csak írjátok le mi a véleményetek, mennyire lehetséges így hogy baba lesz?


2017. júl. 17. 18:44
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

átfogalmazom a kérdést, szóval,

tegnap 3x voltunk együtt (egyébként tényleg mert nyaraltunk)

szombaton nem önkielégitett

viszont vasárnap hajnalban, délután és este is együtt voltunk,

mennyi az esélye hogy a délutániból vagy az estiből/éjszakaiból baba legyen? Mivelhogy a többség kiürült vasárnap hajnalban...

2017. júl. 17. 19:15
 12/41 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem simán össze lehet hozni így is gyereket. Nyilván nincs róla statisztika, de biztos vagyok benne, hogy akár egymásutáni akciókból is lett már terhesség. Csináljátok így és ha nem jön össze fél, egy évig, akkor hagyja abba az önkielégitést.
2017. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
72%

Ha azt mondják,hogy 25% az esély havonta és két naponkénti együttléttel,akkor fogod és elosztod... Mivel kb 1 hét van rá,hogy összejöjjön,az 7 nap, 3-4 együttlét jut 25%-ra. Nektek meg 14 jut 25%-ra.

De amúgy meg beteges az állandó önkielégítés egyedülállónak is,nem még társ mellé

2017. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
az is beteges ha nem kérek véleményt de valaki csak azért is monda a magáét...
2017. júl. 17. 19:27
 15/41 anonim ***** válasza:
57%
Az úgy jó lehetett, feltéve ha peteérés közelében történt. :)
2017. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
45%
Ha a párod spermái teljesen rendben vannak., semmit nem ront a dolgon.
2017. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem miért lenne beteges az önkielégítés kapcsolatban... Arra is szükség van, még rendszeres nemi életet élők között is.

Mi pl leginkább naponta szoktuk csinálni, ritkább esetben kétnaponta, de az a max kihagyás. Ezek mellett is szoktam csinálni magamnak néha, nem minden nap, de ilyen hetente kétszer kb. Ahogy a párom is, és szerintem még rajtunk kívül nagyon sokan.


Aki szerint a szexen kívül erre semmi igénye nincs, az hazudik.

2017. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
49%
Apa, pisilni kell... tartsd vissza, épp játszadozok... Csúcs.
2017. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
70%
1-2 naponta max 1 alkalom az idealis. Ha egesz ciklus alatt nem is de legalább a termekeny idoszakban es szedjem vmi vitamint. Az e vitamint es a cink a legjobb erre. Mi clostinal pl termekeny napokon minden nap egyutt vtunk 1x orvosi javaslatra.es bevalt
2017. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%
Erre nem lehet csak úgy %-ot írni, annyira egyéni lehet az eltérés. De ugye 4-5 nap önmegtartóztatás után a legjobb a minőség, ha azt vesszük 100%-nak, akkor ha naponta ejakulál 20%, ha napi kétszer 10%. Tehát a maximum 10%-ával dolgoztok naponta, a teherbeesés esélyét megjósolni lehetetlen.
2017. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!