Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett 3 műszaki?

3 gyerek mellett 3 műszaki?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan anyukák akik több gyerek mellett 3 műszakot dolgoznak? Sajnos úgy hozta a sors h idő előtt vissza kell mennem. A kicsi még másfél éves. De a munkahelyem átállt 3 műszakra. 10 éve itt dolgozok a párom 20 éve. Ő is 3 műszakban. Így én is annyiban tudok dolgozni h váltani tudjuk egymást. Bébiszitter fog vigyázni a kicsire abban a 2 órában amíg egyikünk haza ér. Tapasztalatok? Ki h bírta? Én most Igen félek ettől.

2017. júl. 28. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

En pont ma kerdeztem ra a sorvezetomnel, hogy hogyan dolgoznak most a boschba az anyukak. Azt mondta, utanakerdez. Engem ez azert erdekel mert egy gyogymasszori tanfolyamot is el szeretnek kezdeni, hogy legyen vegre szakmam es 3 muszak mellett nem lenne nap mikor be tudnek jarni, de 4 muszak mellett igen mivel a parom is 12 orazik es amikor itthon van, akkor mennek be. Kivancsi vagyok, mit ir vissza :)

En azt nem tudom, hogyha a munkaltato egy kulso ceg pl adecco akkor is jar a gyed es a fizetes is?

2017. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta a személyügyi vezető h vissza hív mert pontosan utánna jár. Kb 5 perc múlva hívott. Akkor mondta h bármilyen műszakrendbe dolgozhatok,vállahatok túlórát is és a gyedem is megmarad ha a kicsi elmúlt fél éves. Mert fél évesnek kell lennie a babának,onnatól lehet vissza menni. És igen. Akár adecco akár pannon work akár milyen külsős cég a gyeded megmarad. Törvény előírja. A túlórát meg vállalhatom de nem kötelezhetnek rá.
2017. júl. 29. 10:44
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Koszi :)
2017. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs kérdező de ha te othagyod a munkádat 10 év után miért kéne párodnak is otthagyni ugyan azt céget?
2017. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Csak azért sajnos,mert ha én elmegyek máshova 1-2 műszakba dolgozni attól ő ugyan ennél a cégnél 3 műszakban marad. Ami azt eredményezi h 3 hetente 1 műszakba kerülünk és akkor a 3 gyerekünkkel ki lesz? Se mama senki nincs a környéken csak a bébiszitter aki 1000ft/h -ért vigyáz a gyerekekre. Ezért kell mind2nek 3 műszakba menni. Mert a bébiszitter napi 10 órát vigyázna akkor a gyerekekre. Mivel reggel 5kor indul a busz és dután 3kor szálunk le. Csak az az egy hét 50 ezer Ft lenne. Meg mellé a másik 3 hét amikor naponta 2,5 órát jön. Remélem lehet érteni amit írok.
2017. júl. 29. 17:25
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Es azt nem lehetne, hogy elkezdjetek keresgelni valamilyen masik munka utab? Mi a vegzettseged?
2017. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb utolsó. De már írtam h a páromnak itt nagyon jó fizújabb van 20 év után. Ráadásul mind2nek 8 általánosan van. És ő itt 20 év alatt elérte h sima sori dolgozóból főnök lett. Ha másők helyre menne ahol lenne 2 műszak fele ennyit nem keresne. Mért hiába van túl millió oktatáson,vizsgákon. Akkor is csak 8 általánosa van. Sori munkába tudna csak elhelyezkedni. Ezek sajnos nem kifogások,csak tényleg azt kell figyelembe vennünk h mi a legjobb.
2017. júl. 29. 21:20
 18/21 anonim ***** válasza:
Így màr én is értem. Érdemben még mindig nem tudok segíteni, de sok sikert kívánok nektek! :)
2017. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%

Mi azhogy ha te lel3psz akkor a pàrodnak is kell?

Szerintem egy ilyen huzás a munkáltató részéről...boritékolható az elveszett munkügyiper.

Te meg elmész bébibszitternek,ha úgyis jobban fizet mint neked a cég.

2017. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom h nem érted amit írtam. Mivel 1 munkahelyen dolgozunk és itt 3 műszak van ezért ha én elmegyek olyan helyre dolgozni ahol 2 műszak van,attól a párom még 3 műszakban marad. Ami azt eredményezi h 6 hetente 1 műszakba kerülünk. Tehát nem tudjuk váltani egymást. Itt nincs szükségük az embereknek bébiszitter... Viszont nekem igen mert 400 kmről költöztem ide és nincs senki aki betudna segíteni. Remélem már érthető. Nem a munkahely cseszik ki velünk.
2017. aug. 11. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!