Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több mint 3 éve vagyok együtt...

Több mint 3 éve vagyok együtt a párommal, de majd 5ev múlva szeretnénk gyereket. Vagyis én tőle nem szeretnék, de őt nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkoztam rajta, mert nagyon jó a kapcsolatunk, hogy mégis hogyan nézne ki a gyermekünk?! És hát ha az ő arcát örökölne én nem nagyon örülnék. Mert az anyukájának se valami szép a feje, a párommal már szebb de akkor se szeretnék tőle mert a genetikái nem tetszenek. Tudom hülyeség hogy ezért!!!! És egy idióta vagyok hogy erre gondolok, de akkor se szeretném hogy úgy nézzen ki. Én se vagyok modell típus, de azért szép vagyok. És jobban szeretném ha a gyermekem arca is szép lenne, és nem olyan lenne mint a barátom. Hanem férfias majd.

A páromat nagyon szeretem, ezért nem akarnék vele szakítani. De azért mástól gyermeket fogantatni elég "szégyen" lenne. De nem mondanam el amúgy neki, nem vagyok bűntudatoa, csak most bennem van hogy lebuknank. Mert nem hasonlítana rá azért. Meg úgymond ellenzem is ezt, ezeket a nőket. De most bennem is felmerült ez a kérdés és nem hagy nyugodni hogy úgy nézne ki. Ha még is mástól várnék gyereket attól vele szeretnék maradni, de a másiknak se szeretném elmondani. Csak hogy találhatnak normális helyes férfit? És ha kiábrándulnek a parombol ha megismernek egy másik férfit? Ahj... Valahogy próbáljátok lebeszélni erről, érzem hogy nagyon gusztustalan az egész, de akkor is úgy érzem.



2017. júl. 31. 16:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Jajj :D

Nálunk senki nem volt szép a családban, férjeméknél se. A lányom pedig gyönyörű volt gyereknek, kamasznak, és most húsz évesnek is (nem elfogultság, tényleg nagyon szép lány): Mázlija volt, amikor a géneket kapta...

2017. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a pasiddal, jobbat érdemelne. Neked is ciki lehet vele megjelenni valahol, ha ekkora bányarémnek gondolod, meg nem férfias szerinted. Ha valakit szeretsz akkor is szépnek látod, ha ronda és akarsz tőle majd gyereket.
2017. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

". Ha még is mástól várnék gyereket attól vele szeretnék maradni, de a másiknak se szeretném elmondani"


Ezt hogy tudtad kilogikázni??? Mástól verődnèl teherbe, mert a pasid szerinted nem szèp, majd vele neveltetnèd???

Hűű, ez aztán a takonygerinc! Gratulálok hozzá!

Te inkább ne legyèl gyerek szülője, mert nem sok jó èrtèket közvetítesz!

Amúgy hogy bírsz a pasiddal kefèlni, ha szerinted csúnya??? Vagy a pènztárcája nem csúnya??

2017. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora egy hulladék nő vagy :D Egyáltalán miért vagy olyannal, akivel nem tudnál családot alapítani? Remélem nem lesz gyereked, szerencsétlen biztos örökli a retardáltságodat és a helytelen értékrended is jó eséllyel ráragad.
2017. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
6%
Mit kell itt cikizni, hogy miért fontos neki, hogy szép legyen a gyerek egyik válaszoló? Nyilván mindenki egészséges gyereket akar, ez az alap, de azért ne mondjuk már, hogy bárki ne akarná, hogy a gyereke szép is legyen. Tetszik, nem tetszik, a világon a szép embereknek minden könnyebb, jóhogy ezt akarja a saját gyerekének. Főleg, ha ő szép, akkor nyilván tudja is, hogy ez mennyi előnnyel járt életében.
2017. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, de neki meg az alakja gáz, akkor ne is szüljön mert a végén az ő alakját örökli a gyerek és hátrány éri majd az életben...
2017. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
93%
15-ös ez oké, de normális embernek nem jut eszébe, hogy emiatt a párja helyett mással csináltasson gyereket.
2017. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég...ennyi ésszel kérlek ne szapordj.

Amúgy marhára szeretheted a párodat nem mondom...Hallottad már azt a mondást miszerint, nem azért szeretünk valakit mert szép, hanem azét látjuk szépnek mert szeretjük?

Nem hiszem hogy őszinte a szereteted ha ilyeneken töröd a fejed.

2017. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, addigra , mire eljön a babavállalás ideje vagy megjön az eszed, vagy kiszerettek egymásból.
2017. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
A, felejtsd el. Nehogy olyan csunya kover legyen a gyerek, mint te. De akkor sem jar jol, ha az eszedet orokli.
2017. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!