Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több mint 3 éve vagyok együtt...

Több mint 3 éve vagyok együtt a párommal, de majd 5ev múlva szeretnénk gyereket. Vagyis én tőle nem szeretnék, de őt nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkoztam rajta, mert nagyon jó a kapcsolatunk, hogy mégis hogyan nézne ki a gyermekünk?! És hát ha az ő arcát örökölne én nem nagyon örülnék. Mert az anyukájának se valami szép a feje, a párommal már szebb de akkor se szeretnék tőle mert a genetikái nem tetszenek. Tudom hülyeség hogy ezért!!!! És egy idióta vagyok hogy erre gondolok, de akkor se szeretném hogy úgy nézzen ki. Én se vagyok modell típus, de azért szép vagyok. És jobban szeretném ha a gyermekem arca is szép lenne, és nem olyan lenne mint a barátom. Hanem férfias majd.

A páromat nagyon szeretem, ezért nem akarnék vele szakítani. De azért mástól gyermeket fogantatni elég "szégyen" lenne. De nem mondanam el amúgy neki, nem vagyok bűntudatoa, csak most bennem van hogy lebuknank. Mert nem hasonlítana rá azért. Meg úgymond ellenzem is ezt, ezeket a nőket. De most bennem is felmerült ez a kérdés és nem hagy nyugodni hogy úgy nézne ki. Ha még is mástól várnék gyereket attól vele szeretnék maradni, de a másiknak se szeretném elmondani. Csak hogy találhatnak normális helyes férfit? És ha kiábrándulnek a parombol ha megismernek egy másik férfit? Ahj... Valahogy próbáljátok lebeszélni erről, érzem hogy nagyon gusztustalan az egész, de akkor is úgy érzem.



2017. júl. 31. 16:28
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Honnan veszitek hogy kövér vagyok?? Attól mert azt írtam hogy nem vagyok modell típus nem azt jelenti hogy kövér vagyok!

És persze hogy nem ez az első, mert az az egészsége. De ha mégis ő arcát örökölné, akkor biztos sok bantast kapna. Mivel mesélte a párom hogy ő is kapott, és a jövőben is lesznek olyanok akik ezért kifogjak kozositeni és bántani fogják.

De szeretem, szeretnék is tőle csak félek hogy hogyan nézne ki. Le is írtam "nem szeretnék tőle mert a genetikái rosszak", és nem azért mert nem szeretem. És ha elolvastatok akkor láthatjátok hogy ellenzem az ilyeneket, de még is erre gondolok! Tudom hogy ki*aszott undorító!!!!!!!!

De vissza terve, félig tudom milyen érzés mert a nővéremet is csúfolták régen. Engem hála nem(le is kopogtam), és nem szeretném hogy a gyermekemet is bántsák majd. És igen, sokkal könnyebb lenne neki ha szep, mert ez így van! Ha szép az ember, több lehetőségei vannak!

Nem vagyok rossz ember amúgy, most csak erre gondolok! De biztos van köztetek olyan aki sokkal nagyobbat hibázott az eleteben, mint én most(és én csak ezt gondolom jelenleg). Szóval nem kell rögtön keresztre feszíteni emiatt😉 és nem írtam hogy ocsaroljatok!!! Úgy hogy nem is ismertek!!! És csak ennyit tudtok amit most ide leírtam! Ettől nem hiszem hogy nagyon rossz ember lennék !

De majd a gyermekemnek jó hogy a legjobbat szeretném! Nem akarom hogy egy semmit mondó, nem nagyon szép ember legyen belőle, aki fél bárkinek is meg mondani a véleményét, a szájába keljen mindent köpni hogy beszélni tudjon!!! 😉😤

2017. júl. 31. 23:29
 22/42 A kérdező kommentje:

A 13as valaszolonak: már megint olyat írsz amiről nem is tudsz!

A penztarcaja se valami szep😉 és mégis vele vagyok! Nem a pénzről szól!

Ha nem lennék akkor nem sok mindene lenne tudod? Mert játékra költi el felnőttként, vagyis koltene! Ha nem beszélek vele nem sok pénze lenne! Ja, és én többet adtam neki, költöttem rá. Nyaralásokat en altam, nem ő. Nekem nem a pénzről szól, remélem fel tudod fogni!!😉 Bár megfordult a fejemben hogy az ő részéről lehet. Elsőnek mikor jött hozzám annyit írt a tesójanak, tényleg van pénze, szep nagyon a ház.

Így hogy tudod, remélem vissza vonod azt a pénztárcás dolgot, mert részemről nem, de az overol lehet!😉

2017. júl. 31. 23:41
 23/42 anonim ***** válasza:
82%

Buta,ostoba ember lehetsz ,szépség nem minden,kell hozá ész ,is ezt nem tudtad,?nekem van egy nem klaszikus szép fiu férjem ,de szép mosolya van és magas és eszes,okos ,ami fontos ,3 gyerekem leidősebb fiam tiszta apja mindenben okos magas,de nem klaszikus cimlapfiu ,de jó képü,kisebbik sajátmagára hasonlit,lányom rám hasonlit,és apukájára,szép mint én fiatalon,és gyereként karcsu,mint én voltam ,okos mint apukája.

Én többre tartom az észt mint szépséget a szépség mullando az ész okoság viszont állando .

És ha szeretsz valakit akkor szépnek találod ugy is .

Engem is csufoltak egy láthato szépséghiba miatt amit nem is lehet eltüntetni sehogy ,felnőtként megtanultam közölni az emberekel hogyha nem tetszik ne néz rá.gyereként bántotak felnőtek észre sem veszik,ja és gyerekeim nem őrőkőlték rajtuk nincs ez a hiba .

2017. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjad már magad! 😊

Mindjárt megsajnállak, komolyan!

Az emberek túlnyomó rèsze nem jut el mèg agyban sem odáig, hogy mással csinàltassa fel magát, mert a pasija nem szèp.

2017. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Bármi miatt tudnak csúfolódni a gyerekek. Ahhoz még csúnyának se kell lenni.
2017. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki feltétel nélkül szereti a párját, akkor nem azzal foglalkozik, hogy milyen babát produkál neki.Azt írod, hogy nem vmi szép a párod, de mégis van valaki mellette és szereti, ez pedig te vagy.Biztos megfogott vmi benne, ha már több mint 3 éve vele vagy, ezért ez jó példa arra, hogy nem minden a külső.Ha pedig mégis úgy döntesz h másnak szülsz gyereket, akkor itt a mondás / elöbb v utóbb úgy is kiderűl minden/ összetöröd a férfi szívét akit szeretsz és a gyerek is issza majd a levét.

Nekem egy nagyon csúnya, de szó szerint csúnya sógórnőm van és a férje is az, nagyon szép kisfiúk született és ahogy cseperedik mindig csak szebb lesz.

És szerintem a babavállalást nem esztétikai alapokra kell helyezni.

Kívánom h helyesen dönts! :)

2017. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a választ!

Legalább te letudod szépen is írni, nem úgy mint a többi😘 és értelme is van! Na ilyen válaszra vártam, köszönöm!

2017. aug. 1. 09:45
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha a párod is pont azon gondolkozik, hogy egy szebb arcú és alakú nőtől szebb gyermeke születne, mint tőled... Csak annyi, hogy amíg ezt te titokban meg tudnád oldani, ha akarnád, addig neki egy másik nőt kellene teherbe ejtenie, amit viszont már nem lehet titkolni. Szegény fiú... Próbálj egy top modellt keresni, hátha bejön...
2017. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Jobban hangzik szépen leírva körül írva amit egyszerüen le lehet írni rolad .
2017. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Leírom mégegyszer! Szerintem, vagyis biztos hogy ti( akik annyira szidalmaztok) sokkal nagyobb hülyeséget csináltatok, mint amit én most itt kérdeztem! Csak a kulonbseg az, hogy mint az a kedves válaszoló normálisan is letudta írni, veletek ellentétben❗❗sokkal hatásosabb amit leírt mint amit ti!

De még mindig nem tudtatok válaszolni hogy honnan szedtetek azt hogy én kövér vagyok!

És ez csak egy kérdés volt, amit hala a normális valaszolonak már nem így látok.

Vagy ha továbbra is bennem lenne ez, nem biztos hogy úgy is történne ahogy leírtam! Mert ha egy normális férfival talalkoznek akitől gyermeket szeretnék akkor biztos kiábrándulnek a parombol ahogy ezt is leírtam(kérdeztem).

És tudom hogy gusztustalan, ezt is leirtam, ha valaki nem látta volna! Nagyon is jól tudom, de mégis felmerült bennem a kérdés. És nem hiszem hogy ezek a gondolatok miatt kéne keresztre feszíteni!

2017. aug. 1. 15:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!