Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több mint 3 éve vagyok együtt...

Több mint 3 éve vagyok együtt a párommal, de majd 5ev múlva szeretnénk gyereket. Vagyis én tőle nem szeretnék, de őt nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkoztam rajta, mert nagyon jó a kapcsolatunk, hogy mégis hogyan nézne ki a gyermekünk?! És hát ha az ő arcát örökölne én nem nagyon örülnék. Mert az anyukájának se valami szép a feje, a párommal már szebb de akkor se szeretnék tőle mert a genetikái nem tetszenek. Tudom hülyeség hogy ezért!!!! És egy idióta vagyok hogy erre gondolok, de akkor se szeretném hogy úgy nézzen ki. Én se vagyok modell típus, de azért szép vagyok. És jobban szeretném ha a gyermekem arca is szép lenne, és nem olyan lenne mint a barátom. Hanem férfias majd.

A páromat nagyon szeretem, ezért nem akarnék vele szakítani. De azért mástól gyermeket fogantatni elég "szégyen" lenne. De nem mondanam el amúgy neki, nem vagyok bűntudatoa, csak most bennem van hogy lebuknank. Mert nem hasonlítana rá azért. Meg úgymond ellenzem is ezt, ezeket a nőket. De most bennem is felmerült ez a kérdés és nem hagy nyugodni hogy úgy nézne ki. Ha még is mástól várnék gyereket attól vele szeretnék maradni, de a másiknak se szeretném elmondani. Csak hogy találhatnak normális helyes férfit? És ha kiábrándulnek a parombol ha megismernek egy másik férfit? Ahj... Valahogy próbáljátok lebeszélni erről, érzem hogy nagyon gusztustalan az egész, de akkor is úgy érzem.



2017. júl. 31. 16:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nővéedet is csúfolták, akivel pedig közös a genetikád, akkor ugyan olyan esélyed van arra hogy rá hasonlítson..és ha nincs modellalkatod ne is vállalj gyereket, mert tudod mennyit bánthatják emiatt is? Engem pl azzal csúfoltak hogy s**gdugasz vagyok meg padlócirkáló mert 156 centi vagyok csak, pedig az arcom sokak szerint gyönyörű...
2017. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha a világ legszebb nője lenne az anyósom akkor se szeretném őt viszont látni a gyerekemben. :D
2017. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Mikor írtam hogy nem vagyok modell alkat, az nem azt jelenti hogy kövér vagyok.

Nem vagyok kövér se, hála egy szál bél sem. Elég jó az alakom is, mert van mellem és fenekem is, nem vagyok hajpacni!!!!! Homokóra alakom van, és eddig senkinek se volt vele baj. Egy ember sem mondta hogy ronda vagyok, kövér, sovány!

2017. aug. 1. 16:00
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az ember szemébe szokták azt mondani:-) Hidd el benned is biztosan van bőven hiba, ami miatt hagynod kéne a gyerekvállalást... Beképzelt vagy, meg se érdemled hogy valaki akarjon tőled gyereket. Tudod mikor szereted te szerencsétlen fiút lehet csak megelégszel vele mert másnak nem kellenél. Jaa bocsi tudom, mindenki rád van indulva mert neked van melled, feneked, meg szép arcod, meg homokóra lakatod meg mindened...ha így lenne akkor jó pasival lennél...
2017. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam hogy nincs hiba bennem! Tudod az egyik lábujjam rá megy kicsit a másikra itt van pl egy hiba. Engem az zavar, és félek is hogy azt örökölné a gyermekem. De mindig jobb az mint egy patkány fej pl.

Nem hiszem hogy beképzelt lennék, mert nem tartom magam rondanak!

Ha nem szeretném nem lennék vele! Rajtam kívül semmilye sincsen, hidd el lehetnek jobb ferfival de még is őt szeretem.

Attól mert jó az alakom, és nem vagyok banyarem nincs mindenki rám van izgulva!! Csak tudod, a jobb pasik akik néznek is ki valahogy azoknak általában sok a pénzük, és el vannak szálva maguktól. Vagy kapcsolatban vannak. És elég sok férfi van, aki oda se mer jönni hozzám csak nézz és küld italokat pl. Voltam már együtt olyan férfival is aki helyes volt, de nem éreztem azt vele amit a mostani párommal. Itt ez a legnagyobb gond hogy ezt gondolom. Vagyis már csak gondoltam. Mert már megint másabb a helyzet!

2017. aug. 1. 16:27
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

"Rajtam kívül semmilye sincsen, hidd el lehetnek jobb ferfival de még is őt szeretem. "

"Csak tudod, a jobb pasik akik néznek is ki valahogy azoknak általában sok a pénzük, és el vannak szálva maguktól. "

Szóval ha lenne valamije rajtad kívül akkor máris szebbnek látnád? Nagy maci - kövér disznó effektus...

[link]

2017. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Nem látnám szebbnek képzeld! És még mindig vele vagyok úgy is hogy semmilyen sincs!

Ha nem szeretném akkor lennék egyedül, és nem rá költeném a pénzem, nem őt tartanám el. De szeretem, és nem érdekel hogy alig van pénze. Ez nem a pénzről szól mert itt akinek van az én vagyok!

2017. aug. 1. 20:50
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kerdesben es a valaszaidban egyarant porra alaztad az allitolag alltalad szeretett embert. Szegyen. Igy engem senki ne szeressen es kivanom ezt a parodnak is. Inkabb ne szulj neki gyereket mert sokkal jobb embertol erdemli ezt meg. Olyantol aki valoban szereti. Kar hogy csak neznek teged ezek a szebb uriemberek. De van erre egy szakma. Ahol akar gyereket is gyarthatsz mahadnak attol akitol epp jol esik. Javaslom. Ilyen gondolkodassal sajnalnam a gyerekedet aki meg meg sem szuletett. Gondolkodni kene.... Szanalmas
2017. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Az a bajod hogy leírtam h nem valami szép? Meg h nincs pénze? Mert ezt hozták fel hogy lehet a penztarcaja miatt vagyok vele. És leírtam h nem, és hogy miért nem amiatt. Attól mert nem valami szép, attól szeretem! Ja, hát te biztosan nagyon ismered azt a szakmát, én nem vagyok rá szorulva. És nem azt írtam hogy állandóan meg akarnám csalni, és ha elolvastad az eddigi hozzászólásom akkor láthatod h változott a véleményem! De ti vagytok az okosak!!!😉👏🤚🖕
2017. aug. 1. 23:31
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Hat ertelmesebbek mint te... Ne haragudj... Felmerulne benned higy felrekefelsz mert a feje nem szep? Ennel kicsinyesebb dolgot.. hu de szereted xd
2017. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!