Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lenne véleményetek olyan...

Lenne véleményetek olyan osztálytárs (gyerek) anyjáról, akinek két erősen problémás gyereke van mégis egész nap aktív facebook életet él?

Figyelt kérdés
Ha este felmész és mást se látsz mint postok alatt hosszú témázások, nem túl igényes postok, sexuális töltetűek is. Napi sok post, alatta sok sok beszélgetés. És közben panaszkodás. Nem dolgozik.
2017. aug. 29. 11:03
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Igen, én ma tényleg unatkozom. Egyébként nem írkálnék. Kibeszélem. De az én gyerekem nem bántja az övét, meg senkit sem. De teszek is érte, hogy így legyen. Vannak problémás gyereket nevelő ismerőseim, hát nem hogy fecebookozni, de még egy telefonra is alig van idejük.

Segíteni akartam, sokszor, de átlépett egy határt. Ami már zavar . És most "kibeszélem". Lehet épp jött volna egy jó tanács vagy bármi.

2017. aug. 29. 12:06
 22/30 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet engem támadni. De, majd ha valaki folyton sír, hogy milyen nehéz, kaját kell venni stb és megy kölcsönkérni, nem vághatod oda szerencsétlennek, hogy menj dolgozni, mert lehet tényleg a gyerekek sínylik meg, aznap este nem lesz kaja. Ha ajánlasz munkát, többet is, egyik sem jó, de két nap múlva kölcsönkérés. De közben a facen megy ezerre a post, és megszól olyanokat akik segíteni akartak, de ő ezt támadásnak veszi és leszólja őket is, engem is. De kizárni sem tudom az életemből, hogy nyelek egyet és megyek, mert ott a gyerek az osztályba.És ha mersz neki szólni, leordít. Majd megy a post , hogy a b@nkók megszóljék a beteg gyerekét.
2017. aug. 29. 12:11
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha a gyerekemet bántaná,nem kérdést írnék ki,hanem addig mennék(TV,KLIK,gyermekvédelem,bármi) amíg ki nem veszik a gyereket az osztályból. Van joga a sérült gyereknek egészségesek közt tanulni,de a testi épségüket veszélyeztetni nics!
2017. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
7%
Mi a franc közöd van hozzá?! Törödj a saját dolgoddal! Nincs semmi, amit otthon megcsinálhatnál? Semmivel sem jobb a gyk-ra litániákat írni mások viselkedéséről, mint a fb-on posztolgatni.
2017. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Aha. Amikor jön pénzért, hogy a kölykei ehessenek meg üti az enyémet meg másét, bocsi ez nem csak az ő dolga. Főleg h valószínű nem sérült a gyerek, mert egy sérült gyerekkel foglalkoznak. De ha majd az újságben olvasod, hogy kiugrott a kölykeivel a 6dikról, mert kilátástalan volt a helyzete, akkor meg lehet jönni, hogy senki nem foglalkozott vele. Így merjen az emnber hátat fordítani neki.
2017. aug. 29. 13:29
 26/30 anonim ***** válasza:
12%
Lehet kegyetlen vagyok de barki barmit mond te is kifogasokat gyartassz szamara es az irasod alapjan szerintem te is egy olyan szemely lehetsz aki itelkezik es nagyon hamar. Igy hogy a gyerekeid taborban, jelenleg az a serult gyerek bantani se tudja a gyerekedet. Akkor miert bant most is ez a dolog ilyen intenziven. Mar mar eroltetett ez az egesz. Figyelj, tamadasnak veszed vagy sem, tenyleg sepregess a portadon kicsit, jo? Mar duhito amit csinalsz
2017. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
31%
Nem adnék neki pénzt az biztos, de te már írtál ki erről kérdést. Nem a te dolgod, hogy hogyan él, bár baromi unalmas életed lehet, ha egyfolytában ezen a nőn kattogsz, nem a te felelősséged lesz bármi is történik vele. Gyerekeidnek pedig meg kell tanulnia, hogy bizony agresszív gyerekek is vannak, védd meg őket amennyire tudod, de az sehová nem vezet, hogy egész nap azzal foglalkozol, hogy ez az anyuka miért nem dolgozik, miért facebook-on lóg, az ő élete azt csinál, amit akar.
2017. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
10%
Es komolyan az nem tunik fel, hogy ha este latod a facen ezeket miert nem este teszed ki a kerdest? Vagy ennyire nem tudtal emiatt aludni?
2017. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%
Itt ne várj normális válaszokat. Egyedül neveli őket? Általában ahol nincs komoly dolog (autizmus, sni és tsai) csak egyszerűen nem normális a gyerek ott a szülőnél a gond. A dolgozni nem akarás és az állandó idióta posztolgatás mások kitárgyalása megtámadása sem normális életvitelű gondolkodású emberre vall. Lehet depressziós elhanyagolt vagy egyszerűen a hülyeségét örökítette vagy adta tovább a gyerekeinek.
2017. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is van egy ismerősöm,szomszédok voltunk,csak a pasihoz költözött.Egy hónapja szülte a 3.gyereket,a két nagyobb,de főleg a középső,aki 2 éves,nagyon rossz gyerek.Most voltam náluk babalatogatoban,de ne akard tudni mi volt ott,pedig egy héttel előtte egyeztettünk,hogy mikor megyünk.A lényeg az,hogy a nap 24 órájában fbon van,mindenkiről mindent tud,de a házában kegyetlen rendetlenség és a gyerekekkel sincs foglalkozva.Nekem nincs fbom,és a család,a háztartás az első,de úgy néz ki vannak,akiknek minden mindegy
2017. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!