Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 30 hetesen meghalt a kisbabám...

30 hetesen meghalt a kisbabám és meg kellett szülnöm, szörnyű volt. Túl lehet tenni magát ezen egy anyának valaha? , mert most szörnyen fáj az elvesztése.

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy ennek így kellett lennie és majd lesz másik de ez szörnyű érzés mert én őt akartam nem egy másikat, persze beszéltünk róla a párommal hogy megpróbáljuk még egyszer, de félek attól hogy a 9 hónap rettegéssel fog eltelni és hogy milyen érzés lesz majd ha újból terhes leszek illetve megszülöm a babát.
2017. szept. 8. 13:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
(A 4.válaszoló vagyok)Én is azt mondom mindenképp vállalj másik babát,de ha túl korán jön hidd el bármennyire is imádni fogod ,nem lesz felhőtlen a boldogság.Muszáj feldolgozni,különben előbb-utóbb valahol,valamilyen formában jelentkezni fog.Egyszerűen ilyenek vagyunk.Amit nem dolgozunk fel,magunkba hordozzuk,siratjuk az gondot fog okozni.De azt én is tudtam hogy az új kisbaba lesz igazán gyógyír,és így is volt.Minden rendbe jön csak adj időt magatoknak tudom könnyű ezt mondani,addig sajnos sokszor megszakad még a szíved.Kitartás.
2017. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!