Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg olyan gáz hogy nem...

Tényleg olyan gáz hogy nem öltözök át pizsamára éjszakára mert úgyis felválva kelek a gyerekekhez?

Figyelt kérdés
Szabadidő ruhában vagyok éjszaka, este lezuhanyzom és a másnapi otthoni szabadidő ruhába öltözök át, mert úgyis borzasztó keveset alszom ténylegesen (6 hónapos ikrek, 2és fél éves "nagy"). A férjemtől és anyukámtól is megkaptam hogy ez igénytelen. Nem értem miért, nekem így praktikus, tiszta vagyok, a ruhám tiszta, ez miért gáz akkor?
2017. szept. 23. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz. Van aki pizsamában alszik és másnap egész nap abban van. Legalább otthon had legyen már kényelmes az ember.
2017. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5%
Igénytelen abban lenni napközben amiben alszol. A férjed a feleségét szeretné az ágyban látni. Így igen hamar egyedül maradsz majd.
2017. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha a férjednek ilyen éles szeme van ahhoz, hogy te miben alszol, akkor ugye azért azt is lehetővé teszi, hogy legalább néha te is ki tudd magad aludni, és ne kelljen minden éjszaka felkelned?
2017. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

12-es, miért riogatsz egy 3 gyerekes asszonyt ilyesmivel, hogy a férjének elege lesz emiatt?! Miért, "a férjed a feleségét akarja maga mellett az ágyban látni": csak pizsamában önazonos éjjel az ember?! Nem értem, miért rakunk egymásra olyan terheket, amik nem szükségesek?

Kedves kérdező! A férjed megindokolta, hogy konkrétan mi zavarja a szabadidős ruhában való alvásban őt személyesen?

2017. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"A férjed a feleségét szeretné az ágyban látni"


Szerintem a feleség pizsiben is feleség, meg overálban is. Mi a probléma? Csak nem az, hogy újszülött ikrek és 2 éves mellett nem csipkében virít?

Gratulálok!

2017. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, előző, szerintem sminkelni is illendő volna!! Hát mit szól a férjeura, hogy frizura és smink nélkül ringatja a gyereket az asszony éjjel kettőkor???? Ne legyünk már ennyire igénytelenek!!! Ne is csodálkozzál akkor, ha másutt keresi az urad a boldogságot!! :D:D:D:D
2017. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!