Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a feleségemne...

Hogy mondjam meg a feleségemnek, hogy most már konkrétan hülyét csinál magából/magunkból?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy szeretem őt, és azért kérek tanácsot. mert tényleg nem akarom megbántani és kifogytam az ötletekből....

Sose voltunk nagy facebook függők, mind a ketten pár poszt/év, maximum a nyaralásról vagy ilyesmi.

Amióta megszületett a lányunk (6 hónapos) teljesen kifordutl magából ezen a téren, először napont-kétnapont posztolt 1-2 képet, ez még rendben volt az elején, de már ott tartunk hogy szó szerint minden pillanatukat posztolja.. Felébredt, eszik, evett, büfizett, játszanak, sétálnak, alszik, eszik, stb... mindenről több képet is. Tegnap megszámoltam, és nem viccelek, 23 képet rakott fel egy nap alatt...

Értelmiségi, felelős beosztású nő, szerintem már a kollégái is hülyének nézik,nem akarom szépíteni, eleinte sokan lájkoltak, érkeztek a kommentek, hogy aranyos, szép, stb.. mostanában egyre kevesebben(szerintem sokan le is tiltották őt..) és erre még furcsábban kezdett viselkedni, lájkolja saját magának, meg kommentként szívecskés matricákat rak.. mint egy kamaszlány.... komolyan... Engem is megjelöl minden egyes képen, már nagyon kezd idegesíteni, nekem már volt is hogy beszólt kollégám amikor kissé kialvatlanul mentem dolgozni, hogy tudják, nem aludtunk, mert fogzik a kicsi...

Nagyon sok már, tényleg.

Már próbáltam hogy viccesen mondtam hogy hú, már tényleg naprakész lesz az összes ismerősünk... erre csak nevetett... próbáltam hogy inkább küldje el nekem, meg a mamáknak a képet, vagy csináljunk egy olyan csoportot ahová feltölthetjük és közeli rokonokat, barátokat teszünk bele (bár ebben a mennyiségben szerintem már őket sem érdekelné...), de erre azt mondta, hogy ő büszke a lányunkra, és mindenkinek meg akarja mutatni...

Szerintem már kezd vállalhatatlanul viselkedni, és én nem akarom, hogy az összes kollégám, ismerősöm, szomszédom, stb.. a lányom összes pillanatát lássa...

Keményebben nem akarom megmondani neki, elég érzékeny a szülés óta...

Mit javasoltok?

Igazam van egyébként szerintetek?....


2017. szept. 28. 14:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki, hogy tök ciki, amit csinál.
2017. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a határ, de az valóban nagyon sok. Őszintén szólva van egy családtagom aki hetente 4-5 képet küld a gyerekéről, engem már az is zavar. Van saját gyerekem, akiben gyönyörködöm, van saját életem. Örülök az örömének, de ez is sok. Ilyen szinten , ahogy írtad senki nem kiváncsi a másik gyerekére, akármilyen cuki. En leültetném és elmondanám, hogy ez kellemetlen már. Rendben van, hogy büszke a gyermekére, de ilyen szinten az életetek nem tartozik az Fb népére. Ezt a beszélgetést meg kellene ejteni, ha változást akarsz.
2017. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom neki a hoxát pl ott találhat olyam klubot ahol beszelgethet. Irhat naplót is ,képeket is tölthet fel es kibeszélheti a lelkét másoknak. Igazi kis kozosseg van ott!


Vagy neha havi 1-2 szer adjatok oda par orara nagy szuloknek ha van már akkor a kislány es legyetek kettesben vagy társaságban.

2017. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológust neki. Te meg állítsd be, hogy csak akkor jelenjen meg az idővonaladon amiben betagelnek, ha hozzájárulsz.
2017. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%
cica, tiltsd le, hogy meg tudjon jelölni...
2017. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%
"Szívem, rengeteg képet posztolsz a gyerekről, én ezzel nem értek egyet, a gyerek érdekét sem szolgálja, a jogait sérti, ráadásul már a munkahelyemen is ezzel égetnek. Légyszi csinálj egy zárt csoportot a családnak és kizárólag oda tedd fel a képeket. De még jobb, ha oda se."
2017. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem keményen de őszintén kell megmondani. Meg kell azt is mondanod, hogy ez már téged igenis zavar és kellemetlen pillanatokat okoz. Ha ezt nem tudjátok megbeszélni, mert "érzékeny" akkor a házasságot alapjaiban vannak a gondok.
2017. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
45%

Nincs elismerve a munkája, ezért csinálja szerencsétlen.


Érdeklődik eleget a környezet? Kérdezet tőle ebédkörül, hogy megy a délelőtt? Ilyenkor kérj képet a babáról és ígérd meg, hogy sietsz haza.


Az pakolgatja fel, aki visszajelzésre vágyik, hogy jól csinálja a dolgokat és jó az élete.


Azt is simán el tudom képzelni, hogy nem szereti az otthonlétet és babázást és magáraerőlteti a vidámságot.


Szegény nőnek egy barát kellene vagy egy olyan férj, akivel őszinte lehet..


Magamból indulok ki, de azokban a pillanatokban eszembe nem jutott a telefonhoz nyúlni, mikor jól éreztem magam. Így kép sem készült és facebookposzt sem született.

2017. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Eldöntöttem, beszélek vele, és kaptam jó ötleteket.

Azt nem fogom beállítani hogy ne tudjon megjelölni, a feleségemről van szó, nem a hatodik szomszédról, annyival megtisztelem hogy inkább az őszinte utat választom.

Aki lecicázott annak üzenném bár elég szőrös vagyok, mégse érzem magam cicának.

2017. szept. 28. 21:00
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem hát, egy kamugép csaj vagy. Szerinted ki hiszi el a mesét?
2017. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!