Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a feleségemne...

Hogy mondjam meg a feleségemnek, hogy most már konkrétan hülyét csinál magából/magunkból?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy szeretem őt, és azért kérek tanácsot. mert tényleg nem akarom megbántani és kifogytam az ötletekből....

Sose voltunk nagy facebook függők, mind a ketten pár poszt/év, maximum a nyaralásról vagy ilyesmi.

Amióta megszületett a lányunk (6 hónapos) teljesen kifordutl magából ezen a téren, először napont-kétnapont posztolt 1-2 képet, ez még rendben volt az elején, de már ott tartunk hogy szó szerint minden pillanatukat posztolja.. Felébredt, eszik, evett, büfizett, játszanak, sétálnak, alszik, eszik, stb... mindenről több képet is. Tegnap megszámoltam, és nem viccelek, 23 képet rakott fel egy nap alatt...

Értelmiségi, felelős beosztású nő, szerintem már a kollégái is hülyének nézik,nem akarom szépíteni, eleinte sokan lájkoltak, érkeztek a kommentek, hogy aranyos, szép, stb.. mostanában egyre kevesebben(szerintem sokan le is tiltották őt..) és erre még furcsábban kezdett viselkedni, lájkolja saját magának, meg kommentként szívecskés matricákat rak.. mint egy kamaszlány.... komolyan... Engem is megjelöl minden egyes képen, már nagyon kezd idegesíteni, nekem már volt is hogy beszólt kollégám amikor kissé kialvatlanul mentem dolgozni, hogy tudják, nem aludtunk, mert fogzik a kicsi...

Nagyon sok már, tényleg.

Már próbáltam hogy viccesen mondtam hogy hú, már tényleg naprakész lesz az összes ismerősünk... erre csak nevetett... próbáltam hogy inkább küldje el nekem, meg a mamáknak a képet, vagy csináljunk egy olyan csoportot ahová feltölthetjük és közeli rokonokat, barátokat teszünk bele (bár ebben a mennyiségben szerintem már őket sem érdekelné...), de erre azt mondta, hogy ő büszke a lányunkra, és mindenkinek meg akarja mutatni...

Szerintem már kezd vállalhatatlanul viselkedni, és én nem akarom, hogy az összes kollégám, ismerősöm, szomszédom, stb.. a lányom összes pillanatát lássa...

Keményebben nem akarom megmondani neki, elég érzékeny a szülés óta...

Mit javasoltok?

Igazam van egyébként szerintetek?....


2017. szept. 28. 14:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
20-as, számodra melyik része nem hihető? Komolyan érdekel. Nekem vannak olyan ismerőseim mint a kérdező felesége...
2017. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, hogy ment a megbeszélés?
2017. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem jól, összevitáztunk rajta, pedig nem így terveztem. Viszont azóta még nem tett fel egy képet sem. De szerintem inkább sértettségböl mint belátásból.
2017. szept. 29. 10:45
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sajnálom. Nem tudom, előtte is ilyennek ismerted-e, azért egy értelmes nő erre nem tudom, hogy reagálhat így. Remélem, minden rendbe jön.
2017. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugye legalább úgy van tva a profilja, hogy csak az ismerősök látják, és nincs tele bilin ülős képekkel? Szegény gyereket ne szívassák ezzel általános iskolában...
2017. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!