Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok, hogy eltűnt egy...

Láttátok, hogy eltűnt egy anya a kisbabájával?

Figyelt kérdés

Eltűnt egy Varga Boglárka nevű 24 éves anya a 4 hónapos babájával. A 107-es számot hívjátok ha látjátok véletlenül.


Oltásnak itt most nincs helye,aki kötekedni akar menjen máshová


Azért tettem ide, mert az anyás babák gyakrabban ránéznek a babás anyákra.


[link]


2010. máj. 30. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogy megeshet, hogy jó oka van annak, hogy elment, és talán nem is akarja, hogy megtalálják. Nem mindenkit vár szerető férj otthon. Nekem is nagyon megromlott a kapcsolatom a kisfiam apjával annak idején, és ha másképp nem rendeződött volna az ügy, akkor én is eltűntem volna a föld színéről, higgyétek el, meg tudtam volna oldani. Van egy pár város az országban, ahol vannak barátaim, akikhez mehettem volna, és a kutya meg nem talált volna. Bőven el tudom képzelni, hogy itt is erről van szó.
2010. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megtalálták Őket Németországban!
2010. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És lehet tudni, hogy miért mentek oda? Mármint önszántukból, vagy vitték őket?
2010. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, találtam róla egy cikket [link] nem sok derül ki belőle
2010. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hál'istennek,hogy megtalálták...bár kitudja neki mennyire jó hír ez:S
2010. jún. 1. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!