Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek után ez megváltozott...

Gyerek után ez megváltozott az életedben?

Figyelt kérdés
mindenki válasza érdekelne,hány éves vagy hány gyereked van,hány éves korodtól kezdtél dolgozni és mit,iletve 1.,majd 2.,3.(ha van) gyerekkel stb,medig voltál otthon mikor mentél vissza dolgozni és mit?tehát igy gyerekekkel sorrendben a munkaköri leirásod érdekelne..csak tapasztalatokat szeretnék hallani.köszönöm :)
2017. nov. 10. 09:19
1 2
 11/12 Tubarózsa ***** válasza:
#10: köszi :)
2017. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

31 évesen szültem, pénzügyi munkakörben dolgoztam (előtte meg tanárként, ingatlantanácsadóként, fordítóként is). Két év után ugyanoda mentem vissza, pár hónapig 4 órában, aztán 6 órában.

Egy gyerek van, többet nem terveztünk, tervezünk.

Egy szakirányú képzést a terhesség és a gyermekágyi időszak alatt végeztem el (méltányosságból az egyik záróvizsgát két hónappal megcsúsztatták nekem, mert pont a szülés idejére esett volna).

Az már személyes pech, hogy a képzés miatt beígért előléptetés még várat magára, mert időközben lecserélték a vezetőséget fölöttem.

2017. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!