Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben szerintetek...

Ilyen esetben szerintetek elmondjam az anyámnak, hogy terhes vagyok, de nem tartom meg a babát?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kapcsolatunk van, mindent megbeszélek vele általában.

Viszont terhes lettem és fogalmam sincs, megmondjam-e neki. Azért, mert miután elköltöztem és egyetemista lettem, újra babát akartak apával, de nem jött össze és 2 év után feladták. De még most is elég fájó pont anyának, mert inkább ő akarta, mindig is imádta a gyerekeket...


Szóval most nem tudom, mi legyen. Mert ez azért elég fontos dolog, de lehet fura lesz hallania, hogy én magamtól mondok le róla és inkább az abortuszt választom.


2017. nov. 12. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Te ismered anyukádat. Ha reális gondolkodása van, egyet fog veled érteni.
2017. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pont elég teher lenne egy életen át elnyomni a lelkiismeretem hangját, vagy megkeményíteni a szívemet. Nem hiányozna még a titkolózás is. Ha édesanyáddal olyan jó a viszonyotok, akkor szerintem beszélj vele erről. Legvégre egy visszafordíthatatlan döntésre készülsz. Lehet, hogy most csak egyoldalúan tudod látni a dolgot a kétségbeesés miatt, és pillanatnyilag mindez egy teher, probléma, amitől szabadulnàl. De ne félj attól, hogy esetleg kiderülne a problémáról, hogy megoldható, ne félj új szemszögből rálátni a dologra. Legvégre a magzatod életéről fogsz dönteni. Bölcsességet és szeretetet kívánok neked ehhez!
2017. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Fura lesz megtudnia az tuti! Ugyanez a kérdés kb 1 éve ugyanígy elhangzott... Mindegy, az biztos, hogy magad is érzed a csavart, ha igaz amit írsz, nem tudnál ilyen érzelemmentesen írni arról, hogy az édesanyád szeretne, te meg nem, pedig "ez egy elég fontos dolog". Megjegyzem téged is nagyon szeret anyukád. Tégy belátásod szerint. A te tested, bár nem a te tested szedik darabokra... Szerintem egy gyermek ennél többet érdemel. Kívánom, hogy te is átéld azt, hogy szeretni tudod a gyermeked.
2017. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De, ő védekezett, csak ugye kiszakadt a gumi :D - érdekes, én jó ideje élek nemi életet és eléggé szenvedélyesen, naponta 2-3 aktussal, de még nem szakadt el egyik sem.


Vagy a gyógyszert szedted rosszul :)


És nem mondanám el.

2017. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen mondd el neki, szukseged lesz meg a tamogatasara, ez nem egy olyan dolog amit csak ugy el fogsz felejteni..
2017. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!