Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit tennél?...

Ilyen helyzetben mit tennél? Cipőkötés.

Figyelt kérdés

7 éves gyerek, most tanult meg cipőfűzőt kötni, de még elég ügyetlen, és lazán köti. Fűzős a cipője, ő kérte, viszont mégsem akarja hordani/bekötni.


1. Eltennéd a cipőt, vennél másikat. (Bakancs, azért nem volt olyan olcsó.)

3. Rávennéd, hogy próbálja meg párszor, aztán bekötnéd te.

4. Neki kéne kötni, ha laza, akkor kösse újra ötpercenként, legalább gyakorol.


Én általában a-as vagyok, de ma reggel dühömben átmentem 4-be sajnos, és most nagyon vacakul érzem magam. Suliba menet nem kötöttem be neki, végig ő kínlódott vele, sírt is :( persze a végén kibékültünk, meg vidmán ment be, de azért :((((


2017. nov. 16. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Neki kéne kötnie. HA ötméterenként, akkor ötméterenként.


Nekem szarbb volt, mert egyedül kellett megtanulnom. Csak én vagyok balkezes és senki nem tudta megmutatni, jobbkezes módon meg képtelen voltam megkötni.

2017. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%

Enyém 7 éves és bizony én kötöm. Nem érzem tehernek. A suliban a tanítónéni köti. Ő sem érzi tehernek. Ha annak érezné, nem kért volna direkt fűzős cipőt tornára.


Próbálkozik, de nem megy, sokszor még egy sima csomóba is belezavarodik. De majd megtanulja.

2017. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!