Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg nem jó...

Szerintetek tényleg nem jó ötlet ezeket a neveket adni a lányainknak?

Figyelt kérdés
Iker lányaink lesznek és az Elza és Anna neveket szeretnénk adni nekik. Többen azt mondták hogy ez nem jó ötlet. Szerintetek?

2018. febr. 24. 16:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy ezek meseszereplők nevei, nem ismerek ilyen mesét. Az Anna amúgy elég régi és elterjedt név. Ilyen erővel a János névről Kukorica Jancsinak kéne mindenkinek eszébe jutnia.

Az Elza név kevésbé tetszik, nekem egy volt osztálytársam kutyája ugrik be, ő volt Elza. De egyébként vállalható név.

2018. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
87%
Együtt egy kicsit furán hangzanak, mivel azért eléggé sok embernek a mese jut róla eszébe. Amúgy meg szép nevek, szóval jó ötlet.
2018. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%

9es és 17-es, mesehős, és?

Annából speciel Dunát lehet rekeszteni, mindig is gyakori volt, a mese előtt is...(én pl csak nemrég értesültem róla, hogy mesehős, ismerős 5 évestől...)


az Elza se rossz, sőt, jobb, mert az ritkább, különlegesebb.


speciel nekem az oroszlán jut eszembe róla, nem mindenkinek a mese...

2018. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

Elza: nekem is az oroszlán jut eszembe erről a névről

Anna: Soha nem tetszett,olyan átlagos, régies


De ha nektek ez jön be akkor adjátok ezeket a neveket

2018. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
74%
és melyiküket büntetnéd az Elza névvel? Én szomorú lennék ha a tesóm normális nevet kapna én meg Elza lennék.
2018. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!