Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg nem jó...

Szerintetek tényleg nem jó ötlet ezeket a neveket adni a lányainknak?

Figyelt kérdés
Iker lányaink lesznek és az Elza és Anna neveket szeretnénk adni nekik. Többen azt mondták hogy ez nem jó ötlet. Szerintetek?

2018. febr. 24. 16:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Most nem azért, de ha egy 40-es nő bemutatkozik hogy Kovács Anna, ki kezd el fujjogni hogy fuuuj Disney hercegnő? Plusz a Jégvarázs akkorra lefutott mese lesz. A mi gyerekeink akik most babák, már nem azt fogják kenni-vágni hanem egy ezredik mesét.
2018. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
40 ev mulva millio 40 eves Anna lesz. Annyi szep nev van. Ez nem az.
2018. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem valószínű, hogy 40 évesen kézenfogva fognak interjúra menni:) Am nemtom, am valamelyik korábbi válaszoló vagyok még.
2018. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
A mesét eltekintve szép nevek, a mesét illetően én szerettem volna, ha egy Disney hercegnőről neveztek volna el. Nyugodtan adjátok! Semmi baj ezekkel a nevekkel.
2018. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%
Fantasztikus, bár akkorra már lemegy ez a Frozen-marhaság. :)
2018. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

Amennyiben azért akarod adni nekik, mert ez a két név az, ami igazán tetszik, akkor tökéletes.

Ha viszont kizárólag a mese miatt, akkor butaságnak tartom.

2018. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
Le fog futni? Akkor egy Izaura sem feltűnő, ahogy egy Esmeralda sem, gondolom. Aki ismeri a mesét az egy Elzáról asszociálni fog. A remakeknek köszönhetően nincs nyugalom Disney fronton. De te tudod. Én felnőttként áiratnám, ha anyám bohócot csinált volna belőlem egy Pocahontasszal, az tuti.
2018. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%
17# azért az általad felsorolt nevek köszönőviszonyban sincsenek az Elza és Anna névvel..Masrészt érdekel valakit hogy 40 éve az Aramyember miatt sok lány a Tìmea nevet kapta? Azért az Elza és az Anna teljesen vállalható nevek.
2018. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%
Az én kislányom Elza és mindenkinek nagyon tetszett a neve és szerintem nem lenne fura, nagyon szép nevek külön külön is és együtt is.
2018. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%
Az Elza és Anna miért lenne furcsa páros, akkor az Aliz és a Jázmin név is gyerekes , mikor szinte minden harmadik gyerek Jázmin és az is egy hercegnő? Vagy nem? Sőt még virág is!
2018. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!