Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kihívhatják a gyerek védelmet,...

Anneee25 kérdése:

Kihívhatják a gyerek védelmet, ha kiabálok a gyerekemmel? Szaranya vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos már naponta elpattan a cérna és kiabálok. A szomszédok ( panel) már tuti idegbetegnek gondolnak. Sose ütöttem meg, de kiabálok, ha többedszer is szófogadatlan.2 éves és semmilyen tekintetben nem tudom fegyelmezni, nem fogadja el azt, hogy ha valamire nemet mondok.

Félek,hogy kihívják egyszer a gyámügyet.:(


2018. febr. 26. 19:52
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
15%

"ütni nem fogom"

Tipikus libretardált hülye pitsa vagy. Úgy fog csicskáztatni meg fosba venni téged a gyerek, hogy élvezettel fogok rá gondolni minden egyes nap.


Amelyik barom meg mondta, hogy ültesd be a tv elé: gratulálok, inkább agymosod a gyereked a gondolkodásképtelenségig, minthogy foglalkozz vele.

2018. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, vegyél be egy nagy adag leszarom-kapszulát. Próbálj kicsit jobban belehelyezkedni az ő kis világába. Nem rég én is kitettem hasonló kérdést. Kiborít a 3 éves fiam és a 16 hónapos lányom. Rosszak. Iszonyú rosszak. (Hagyjuk a szakmai blablát a dackorszakról meg egóról meg a kutyafüléről. Legyünk őszinték. ÉGETNIVALÓAK) Nem vagy egyedül a problémáddal. Ami nekem segít: 1.dolgozom. Visszamentem részmunkaidőbe pincérkedni. Megszabadulok pár órára a gyerekektől, felnőtt társaságban vagyok, gyakorlom a németet (Ausztriában élünk) és mindezért fizetnek is. Imádom. 2. Heti egyszer elmegyek szaunázni. 3. Programot csinálunk. Délelőttre és délutánra is. Minden nap. Fárasztò, pláne, hogy utána este megyek dolgozni, de legalább nem szedik szét a lakást. Hideg van hát hideg van. Fel kell öltözni. Vagy beltèri játszóházba megyünk. Vagy összejárok màs kisgyerekes anyukákkal. 4. Bevonom őket a házimunkába. Ne gondolj nagy dologra. Pl.ők dobják ki maguk után a pelenkát meg a használt papírzsepit, meg a csokipapírt, tojáshéjat, stb. Ha felmosok, ők is kapnak 1-1 rongyot. Minden csurom víz lesz, de legalább elvannak. Inkább a meleg felmosóvízben pancsoljanak, mint a hideg WC-ben. Majd átöltözünk, ha kész vagyunk. Ezzel együtt van, hogy elgurul a gyógyszerem. Ha érzem, hogy mingyárt eldurranok, átmegyek másik szobába. Tarts ki, még röpke 16 év és mehet a gyerek az ország túlfelère egyetemre. Gonosz dolog, de én ezzel nyugtatom magam.
2018. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!