Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért várják el, hogy mindenna...

Miért várják el, hogy mindennap főzőcskézzek amiért otthon vagyok a babával?

Figyelt kérdés
Szerintem azért vagyok, hogy a babával foglalkozzak.
2018. máj. 16. 22:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
Mert mit csinálsz egész nap? Non-stop a babával foglalkozol? Nem alszik a babád soha?
2018. máj. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
38%
Megnézem, hányan fogtok tapsolni, ha a menyetek tesz majd a fiatokra, és nem főz, nem mos, stb. (nekem lányom van)
2018. máj. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

12-es a fiaim majd csak lesznek olyan önállóak, hogy nem függenek egy nő mosásától, főzésétől, mert megoldják maguk is! 😂

Ne azért legyen párja valakinek, hogy legyen aki mosson, főzzön rá! Szerintem!

2018. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Én pl azért főzöcskézek minden második nap mert szeretek főzni,és tudom hogy a párom aki 10 órát dolgozik a tüző napon vagy -10 fokban örül hogy finom meleg étel várja,és nem rendelt,sufniban gyártott szutyok,lásd pl teletál botrány,ami elviszi a fizetésünk felét,mert amennyibe kerül egy páromnak való adag abból egy hétig főzök.
2018. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
Legyen is önálló minden férfi,de ha szeretek valakit akkor nem akarok gondoskodni róla? Ha 10 órát dolgozik miért ne szerezzek neki örömet,hogy főzök valami finom meleg ételt ami szeret? Lehet enni virslit meg tojást is,meg szendvicst is,nem kell ám mindennap főzni,de azért kellene.A gyereknek is adjunk akkor üvegest non-stop...na hát az meg pláne nem vall felelősségtudatra.
2018. máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem tudom feldolgozni, hogy bármelyik nagymamának miért van beleszólása a család életébe. Meg kell neki mondani teljes egyetértésben, hogy foglalkozzon a saját háztartásával, és viszlát. Amennyiben a kérdező férjének nincs ezzel gondja, senkinek semmi köze hozzá. A baba meg még lehet, hogy nincs is akkora, hogy egyen.

Nálunk a férjem 24/48-ban dolgozik, én csak akkor főzök, ha nincs otthon, és ez mindig is így volt. Miért? Azért, mert utálok főzni, ő meg szeret. Ennyi. Nálunk anyukám nem tudta ezt feldolgozni, hogy miért "szegény" férfi főz, neki is meg lett mondva, hogy a saját háztartásával törődjön.

2018. máj. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
Én elvinném orvoshoz a gyereket mert nem normális hogy napi 24 órából egy percet se alszik, és napi 24 órában üvölt ezért állandóan foglalkoztatni kell.
2018. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%
Anyóssal ne foglalkozz. Főzz inkább azért mert abból te is jobbat eszel. A férjed is boldogabb. A gyereknek is meg kell tanulnia, hogy anya nem csak ő érte van. Akinek állandóan kézbe kell lennie a gyereknek az már az első nap elrontotta. Én mindennap főzök pedig van egy 5honapos lányom.
2018. máj. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
70%

Az vicc, hogy sokak szerint apuka boldogsága attól függ, hogy a felesége mennyit áll a konyhában egy nap... :D:D

Nekem anyu sosem főzött, szendvicsen kívül más nemigen készült a konyhájában, mert nem szereti a kajaszagot. Ettől függetlenül apával 25 éves házasok, mi is boldogan nőttünk fel, semmilyen egészségügyi problémánk nincsen.


Nyilván nem a teletál és hasonló "színvonalas" helyről kell enni.

2018. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%

Az én gyerekem nappal csak ölben hajlandó aludni, éjszaka pedig nem állok neki főzni, mert szeretnék én is aludni. Mikor hajlandó egyedül elleni 10 percig, akkor hajat mosok, fürdök, wc-zek, takarítok, fertőtlenítem a cuccait, csinálom a kajáját. A főzés általában nem fér bele, csak akkor, mikor már nem ketten vagyunk itthon. Nem hiszem, hogy bárkinek joga van beleszólni a másik életébe.

Anyóst le kell szarni, hadd mondja a magáét, engem sosem érdekelt.

2018. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!