Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki az aki egyedül hagyna 10...

Ki az aki egyedül hagyna 10 éves gyereket este kb.11 ig, reggel is hajnalba?

Figyelt kérdés

Egyedül élne gyerekével.

Gyerek nem eszik semmit nem csinál egyedül.



2018. máj. 25. 08:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%
Nehezen tudom eldönteni hogy te ennek a gyereknek az anyja vagy, vagy hogy ezt láttad valakinél és itt próbálsz támogatókat keresni abban hogy ez milyen rossz.
2018. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy kérdező? Te vagy a gyerek? Felnőttekre ugyanis nem jellemző hogy csak tőmondatokban kommunikálnak.


Csak hogy tisztázzuk: ahol egy tíz éves gyerek ennyire életképtelen, meg önállótlan, ott nagyon komoly hibákat követtek el a nevelésében. Ez a viselkedés úgy három évvel fiatalabbakra jellemző. Egy tíz éves gyerek- hacsak nincsenek komoly bajok vele- már bulinak éli meg hogy apu-anyu nincs a nyakán.


Ki vagy te igazából? Elvált házastárs, aki igy akarja támadni az egyedül maradt szülőt? Esetleg az ex új párja, aki ürügyet keres hogy elvegye a gyereket az igazi szülőjétől- aki ugye nem meresztheti otthon hogy a gyereket el tudja tartani? Szánalmasak a provokáció-kísérleteid.


Manapság az ember nem engedheti meg magának hogy egy ilyen nagy gyereket őrizzen mint egy csecsemőt. Az meg nevetséges érv hogy a gyerek fél a sötétben. Van lámpa, van tévé, van net, van telefon- könnyű kommunikálni akkor is ha senki nem fogja a gyerek kezét. Szóval ne csináljunk már mű-hisztit a semmiből.

2018. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%

Annak idején minket is simán otthon hagytak. Bátyám 2 évvel idősebb nálam, ő lehetett olyan 10 én meg 8, mikor hajnaltól délután 4-ig egyedül voltunk már. Falun éltünk, szomszédban rokonok, egyáltalán nem volt para.

Egyedül nevelem a fiamat, panelban élünk. 9 éves lesz és még nem hagynám otthon.

Nem azért, mert nem enne/inna/fürödne/tanulna csak még nem érzem érettnek a dolgot.

Ha egy 10 éves gyerekben félelmet kelt, hogy ott van hagyva (márpedig ez van), akkor találni kell más megoldást. Ha most ez ilyen rossz érzéseket vált ki benne megtöri egy életre.

2018. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Milyen szuper gyerekek vannak itt akik 8 évesek egyedül főznek mindent csinálnak

Akkor miért történik annyi balesett a sok felelőtlen szűlő miatt...

Biztos ilyen tök hülyék jarnak oldalra

gyerekek mind...Nem érdekel senki hülyesége.

2018. máj. 25. 17:19
 25/27 anonim ***** válasza:
80%
Jóvan.
2018. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Akinek meg van testvére azok könnyen elvannak otthon.

Esetleg arra senki nem gondol hogy fél otthon azért van ez?

Én is voltam gyerek koromban egyedül nagyobb is voltam de pisilni féltem kimenni este.

2018. máj. 25. 17:33
 27/27 anonim ***** válasza:
82%
Ki a fene vagy te a sztoriban, tőmondat? Oké, értem, provokálni akarod a népet alap nélkül. Gratulálok, hogy ennyi a szórakozásod- ha már értelmesre nem futja.
2018. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!