Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki az aki egyedül hagyna 10...

Ki az aki egyedül hagyna 10 éves gyereket este kb.11 ig, reggel is hajnalba?

Figyelt kérdés

Egyedül élne gyerekével.

Gyerek nem eszik semmit nem csinál egyedül.



2018. máj. 25. 08:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Amikor megkerdeztem miért nem evett egesz délután este azt mondta nem volt éhes.

Meg amikor rákerdeztem miért nem fürdőtt nem volt kedve álmos volt elaludt,ezt vállaszolta.

Csak erdekes ha én otthon vagyok olyan nehezen alszik el kikapcsolom tvt minden.Szóval nem ertem

Azt se hiszem el hogy 8 órakor este elaludt.

2018. máj. 25. 10:04
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Mert akkor sem önállóan csinálja, hanem tudja hogy te rászólnál hogy ha nem enne és nem fürödne amikor otthon vagy.
2018. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

9 es 11 evesek a nagyok(fiuk).ha egyedul vannak is esznek,furdenek,elpakolnak.ha megkerem oket meg ossze is porszivoznak,vagy leszedik a ruhakat a szaritorol.

Miutan ettek meg a tanyert,poharat is elmossak maguk utan.

Halal nyugalommal merem oket itthon hagyni.minden helysegben rejtett led vilagitas van,azt nem kell lekapcsolniuk,igy sotet sincs.

Nincsenek hu de sokszor egyedul itthon,alkalmankent max 3 ora hosszat.ez vegyesen reggel,delutan,este.

2018. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fiad fél egyedül. Ezért szinte nem csinál semmit, és lehet, ezért nem is fürdik. Viszont nem akarja beismerni, mert az olyan "kisgyerekes", és nem akar kicsinek tűnni. Inkább ő már nagy akar lenni a szemedben, viszont akkor nem ismerheti be, hogy fél.


A 13 válaszoló gyerekei ketten vannak, tehát nem magányosak. Lehet, ők ezért is önállóbbak.

2018. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az ugrott be elsőre, hogy fél, és ezért nem csinál semmit. Emlékszem, én is mikor először maradtam egyedül otthon éjszakára, akkor sötétben bizony az indokoltnál több lámpát égettem, mondjuk ettem is meg fürödtem is (igaz, idősebb is voltam már), de nem szívesen tettem ki a lában a szobámból.
2018. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%

Engem 9 evesen is magamra hagyott edesanyam, ugy ertve hogy neha ejfel utan jott haza. De en eleg onallo voltam amugy is. Mar 8 evesen semmi gond nelkul megcsinaltam magamnak egy adag sultkrumplit, rantottat, szendvicset es balaset mentesen, mert megtanitottak ra es en ennek a mai napig borzasztoan orulok.

Neha en is feltem a sotetbe mert esetleg megnezztem egy olyan filmet mig egyedul voltam amit nem kellet volna :) (akcio, horror)

De ami a legfontosabb volt, hogy mikor kimaradt edesanyam(egyedul nevelt) tobbszor is telefonalt, hogy jol vagyok-e vagy esetleg menjen-e haza es en is hivhatam ot. Ez nalunk jol mukodott

2018. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan te mikor vagy a gyerekkel? Nem lehetne más munkát keresni?
2018. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Az utlosó előttinek azt kicsit furcsa 8 évesen te egyedül főztél magadnak?

Nagyon szuper lehetsz..Azt nem hiszem el..

Anyád meg éjfél után ment haza..

Ennyire nagyképűnek nem kell lenni.

Meg összevissza hazudozni.

2018. máj. 25. 12:41
 19/27 anonim ***** válasza:
93%

Kerdezo, ne magadbol indulj ki! Nincs okom hazudni, tudom hogy szinte hihetetlen de nem csak en voltam ilyen a kornyezetemben. Nem egy volt osztalytarsnom suli utan haza menve egyedul voltak (8-9 evesen) mert a szulok 6 korul ertek csupan haza. Megmelegitettuk az ebedet magunknak, meg olyan tarsam is volt akinek a tasakos levest tette ki az anyja hogy keszitse el maganak, stb..

Az en kornyezetemben sok ilyen gyerek volt es teljesen normalisnak tunt es tudtunk magunkra vigyazzni mert megtanitottak ra.

2018. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%
Eleg alacsony szinten allsz kerdezo, ha nagykepusegnek nezzed azt amikor en nyiltan leirtam a tapasztalatomat es az ami a kornyezetemben is tortent.
2018. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!