Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányom olyan fb...

16 éves lányom olyan fb profilképet állított be, hogy egy szál bikini felsőben van, kb mindene látszik. A férjem szerint ezt nem kéne hagynunk, de mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, de konkrétan majdhogynem kivan a melle, és ráadásul a profilkép nyilvános ugye. Már próbáltam beszélni vele, hogy ezt nem kéne, és nagyon csinos lenne egy visszafogottabb képen is, de elküldött hogy semmi közöm hozzá. Az apja nagyon mérges, azt mondta hogy ő nem lesz ilyen kedves, úgyhogy érjem el valahogy hogy kicserélje.

Azt is mondta hogy ki kéne kapcsolnunk a wifit meg elvenni a telefonját, tabletjét ha másképp nem megy. Hajlik rá, mert engem is bosszant, hogy úgy néz ki a képen mint egy kis... le sem írom mi, és már az összes fiú/férfi ismerőse lájkolta szinte, beleértve még néhány tanárát, vagy például a 45 körüli szomszédunkat, ettől még a hideg ráz.... Ti hagynátok? Ha nem hogy lépnétek fel hatásosan?


2018. jún. 3. 07:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:

Jó, ő is észre venné ha nem velünk van ha valaki közelről lefotózza. De nem hinném hogy ez megesne, mert bárki talál ilyen képet a neten, ki kockáztatná hogy lefotóz közelről egy tinilányt a strandon utána meg péppé veri az apja vagy a barátja aki esetleg vele van..?

Ebéd után beszél vele a férjem.

2018. jún. 3. 11:34
 42/61 anonim ***** válasza:
8%
Iszonyat prűd vagy. A sarka katás kép tök normális, van rajta egy bikinifelsö, ennyi. Figyi manapság, ez már semmi, kicsit fejlödjél, mert az se lenne ám fura, ha nem lenne szűz, 16 éves nagylány. Ha tényleg túl szexi a kép, cseréltesd le vele, amúgy meg nézegesd kicsit az instát, hogy milyen képeket raknak ki a mai fiatalok.
2018. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell kikapcsolni a netet... Azt meg tudja oldani.

Kidobod a bikinit. Veszel helyette egy zárt egybe fürdőruhát, hogy ebben lehet fotózkodni, ha magamutogatós képekre vágyik.

2018. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
81%

Bekommenteled alá, hogy mikor lett ekkora melle? Reggel a fele se volt még. 🤣🤣🤣

És kedvesen felajánlod, hogy fizu után vesztek egy push up bikinit, amiben élőben nem úgy néz ki, mint egy fiú.

Garantáltan le fogja cserélni a profilképet. 😈

2018. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
Hányszor írjam még le hogy nem találtam olyan képet? Az övé merészebb mint a Sarka Katás kép ... Írom sokadszor. De ha mindenki szerint normális hogy egy 16 éves lány a mellét mutogatja a Facebook-on akkor ti hagyjátok a lányaitoknak. Mi nem fogjuk.
2018. jún. 3. 11:43
 46/61 A kérdező kommentje:
45, köszi ezen jót nevettem 😂.
2018. jún. 3. 11:44
 47/61 anonim ***** válasza:
96%
Viccnek oké a 45-ös válasz, de meg ne csináld ezt egy 16 éves kislánnyal, aki még nincs tisztában a saját nöiességével! Mi lenne ha egyszerűen megbeszélnéd vele, hogy egy kicsit kevésbé dekoltált bikinifelsös képet tegyen ki?
2018. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
3%
Ehez nem kell közelre menni ma már. Simán lefotózza akinek tetszik.
2018. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
41%
neten meztelen képeket is tallsz 20 év körül lányokról simán.. biztos egy 16 éves bikinis képét fogják lementeni...
2018. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

Persze, én is viccnek vettem, nem fogom megcsinálni.

Jó, persze, le lehet fotózni, ok, de ettől még nem kell tálcán kínálni szerintem...

2018. jún. 3. 11:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!