Anya csak otthon ül?

Figyelt kérdés
3 gyermekem van,itthon vagyok a legkisebbel.Na jó kertet nem kell ásnom,a bevásárlás nem az én feladatom,de ezenkívül mindent megcsinálok.Lassan a két kezemen nem tudom megszámolni hány éve nem aludtam át az éjszakát.Nem járok szórakozni,...sehova nem járok.Mindíg a gyerekekkel vagyok,ellátom őket,a feladatomat.Én szeretem őket,a párom szerint mivel ő jár el dolgozni csak ő lehet fáradt,semmibe veszi az én "munkámat".Napok óta szinte el is megyünk egymás mellett.Tényleg egy otthon lévő anyuka semmit nem ér?
2018. jún. 11. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok mit mondana, ha feldobnád hogy cseréljetek helyet egy napra...
2018. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

10-es valaszolo! Van aki nem tud eljarni, nem pedig nem akar. Mi kulfoldon elunk. Ket gyerekunk van. Az egyik nagyszulo 2000 km-re lakik, de olyan ember, hogy ha itt lakna sem biznek ra egy aranyhalat sem, pedig az apamrol van szo...

Masik nagyszulo 6000 km-re. Tobb sajnos mar nincs. Legkozelebbi rokon 600 km-re. Baratnok szinten nem a kozelben. Ferjemnek pedig olyan munkabeosztasa van, ami mellett max ejjel jarhatnek el.

Ez csak egy szemelyes pelda, mert akinek tok siman megoldhato a havi x eljarkalas, az ilyenbe bele se gondol!

2018. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
12-es: a szittert erre találták ki. Nem csak ismerősökre vagy rokonokra lehet lőcsölni a gyereket, tehát te nem akarod otthagyni a gyerekeidet, nem nem tudod.
2018. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Utolso... fogalmad sincs a helyzetunkrol, nem ismered a teljes tortenetet, ugyhogy ne adogass tanacsot mert nem kertem, es ne itelkezz. Koszonom.
2018. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

14-es, ha nem akarod, hogy hozzászóljanak az életedhez, ne teregesd ki egy részletét sem.


Ha pedig minden részletre kiterjedő véleményt fogadsz csak el, akkor teregesd ki a teljes képet.


De önként kiírni ezt meg azt, majd utána kikérni magadnak, hogy nem is tudják, mi az, amit nem írtál le, és egyébként is miért szólnak hozzá, az azért minősített eset.


Így oltsd le a másik embert, köszönöm.

2018. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%
15-os... az egeszet egy peldanak irtam le egy mas hozzaszolasahoz. Se tanacsot se velemenyt nem kertem. Egy sima megjegyzes volt, hogy ilyen helyzet is van. Ennyi. Semmit sem kell tovabb ragozni. Itt be is fejeztem a temat. Tovabbi szep napot neked is...
2018. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amihez meg más fűzött egy sima megjegyzést, amit te sértett mártírpózzal kértél ki magadnak.

Ne pattogj. Árt a szépségednek.

2018. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!