Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti engednétek, hogy a férjetek...

Ti engednétek, hogy a férjetek ittas állapotban a gyereketekkel egy ágyba feküdjön?

Figyelt kérdés
Nem egy nagy ivó a férjem, éppen ezért mindig is hamar megártott neki. A fiunk még csak pár hetes volt, mikor egy céges buliból részegen jött haza és hiába mondtam a magamét, hogy menjen a nappaliba aludni, nem hallgatott rám, aztán pár perc múlva futott hányni, szerencsére elkerülve a babánkat, de csak véletlenül, mert nem is látta mit csinál. Na én akkor megmondtam, hogy ha egy sörnél vagy egy pohár bornál többet iszik, szóval már piás lesz, akkor nem alhat velünk egy ágyban, mert féltem a gyerekünket. Így fél évvel később ma elment szórakozni kicsit, mert ugye ő dolgozik és megérdemli és bár “csak” 4 sört ivott szerinte, de az eléggé megártott neki. Mondtam, hogy irány a nappali, tűnjön innen, mire ő teljesen kiakadt rám, nagyon csúnya dolgokat mondott nekem. Nagyot csalódtam benne, mert azt hittem van annyira fontos a családja, hogy ne igyon annyit, vagy ha már így alakult, akkor magától megy a nappaliba, mert a legjobbat akarja a gyerekének. Úgy látszik tévedtem...
2018. jún. 15. 22:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
29%

1. a baba KÜLÖN alszik, ez nálunk alapszabály - a hálóban, de nem velünk

2. a férjed viszont nagyon gáz - piál és még bunkó is


Ezt nem tolerálnám.

2018. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%

És most mindegy, hogy csak félévente, de akkor is paraszt.


A párom is elmegy bulizni, menjen, kapcsolódjon ki, küldöm is, mert jól érzi magát, de

1. nem részegedik le sosem, maximum picit becsíp

2. és akkor sem kiabál vagy bunkóskodik, hanem átölel, megcsókol, és naaagyon szerelmeseket mond :)

2018. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%
22-es tetszik - és tegyük hozzá, nem okádja le a csecsemőt.
2018. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki ott altatja a babáját ahol szeretné. Ez úgyis egy örök vita, mint pl a császár/ hosszan szoptatás stb. Soha nem lesz 2 egyforma vélemény. Ezért kár egymást szidni stb... De ha már valakivel együtt alszik, akkor ha tudja a férjed hogy na most többet ittam a kelleténél alap lenne hogy akkor nem fekszem mellé.

Ha kényelmes ágyba akar aludni tanulja meg a mértéket, vagy viselje el a nappalit.

Nem azzal van a baj, hogy elmegy főleg ilyen ritkán,hanem utána még a másik a sz.r meg a ku..a... Na ezt nem tolerálnám

2018. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!