Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti engednétek, hogy a férjetek...

Ti engednétek, hogy a férjetek ittas állapotban a gyereketekkel egy ágyba feküdjön?

Figyelt kérdés
Nem egy nagy ivó a férjem, éppen ezért mindig is hamar megártott neki. A fiunk még csak pár hetes volt, mikor egy céges buliból részegen jött haza és hiába mondtam a magamét, hogy menjen a nappaliba aludni, nem hallgatott rám, aztán pár perc múlva futott hányni, szerencsére elkerülve a babánkat, de csak véletlenül, mert nem is látta mit csinál. Na én akkor megmondtam, hogy ha egy sörnél vagy egy pohár bornál többet iszik, szóval már piás lesz, akkor nem alhat velünk egy ágyban, mert féltem a gyerekünket. Így fél évvel később ma elment szórakozni kicsit, mert ugye ő dolgozik és megérdemli és bár “csak” 4 sört ivott szerinte, de az eléggé megártott neki. Mondtam, hogy irány a nappali, tűnjön innen, mire ő teljesen kiakadt rám, nagyon csúnya dolgokat mondott nekem. Nagyot csalódtam benne, mert azt hittem van annyira fontos a családja, hogy ne igyon annyit, vagy ha már így alakult, akkor magától megy a nappaliba, mert a legjobbat akarja a gyerekének. Úgy látszik tévedtem...
2018. jún. 15. 22:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Ti komolyan, normálisak vagytok? Félévente egyszer bulizik, iszik és jól érzi magát, utána aludni szeretne az ágyában. Nem lehetne a picinek saját ágya, akkor nem lenne probléma.
2018. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Nevetségesek vagytok. Néha bulizik egyet és úgy csináltok mintha alkesz lenne. Miért ne kapcsolhatna ki néha. Nem csoda, hogy mérges amiért nem engeded aludni. A gyereknek semmi keresni valója a hitvesi ágyban.
2018. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Leku rvázza, durván elkapja a karját, vagyis verbálisan és fizikailag is agresszív, a hányásig részegedik - ez nem az elfogadható bulizás kategóriája. A szórakozásnak nem kell a részegséggel és agresszióval együtt járnia! Felnőttről van szó, nem tizenhatévesről!
2018. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
20%
Hát nyilván az agresszió nem jó, bár nem tudjuk tényleg volt e vagy csak megakarta fogni, hogy lehiggadjon. Hát én se mondanék nő létemre szépeket a páromnak, ha nem hagyna a saját ágyamban aludni, mert helyettem a párja helyett a gyerekkel akarna hálni akinem semmi dolga az ágyamban.
2018. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Együtt aludni a kisbabával addig biztonsàgos, amíg a felnőtt magànàl van. Tehàt ittas embernek semmi keresnivalója egy kisbaba mellett!!! Fél évente egy ivàs szerintem simàn belefèr, az hogy a gyerekèt veszèlyeztetnè, az nem. Kommunikàciót kettőtök között èrdemes lenne àrnyalni. Rèszeg ember durvàbban reagàl ha ràszólnak, viszont 100%-ig jogos volt a rászólàs. Ha nem kèr utólag bocsànatot a csùnya beszólàsokèrt, ès nem làtja be, hogy igazad van, akkor gond van :/
2018. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%
De nem volt igaza. A gyereknek kéne a saját ágyában lenni.
2018. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Kezdeném azzal (én is) hogy a babának nem kéne a szülőkkel aludnia, nálunk sincs velünk egy ágyban de ha már így alakult akkor a férjed egyrészről egy sötét paraszt ha lekrvázza a gyereke anyját és nem képes felfogni hogy a nagy tohonya részeg test nem való kisbaba mellé. Másrészről viszont fél évente pár sör szerintem belefér, nem rehabon van hanem apa lett így szerintem te is kicsit nagy feneket kerítettél ennek. Ha mindennapos lenne azt mondom jogos de ha csak egyszer-egyszer fordul elő és egyébként példás családapa akkor lehetnél türelmesebb, akkor valószínűleg ő sem reagálna ilyen hevesen.
2018. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanmár, félévente egyszer többet iszik, ettől nem lesz alkesz. Az együttalvás is sokaknál normális, bármilyen furcsa is egyeseknek.

Mi is együtt alszunk, az én férjem is iszik NÉHA, ha alkalom van (nem, nem rendszeres). De ő ilyenkor magától megy a nappaliba, nincs pofája odafeküdni mellénk piásan. Másnap meg nincs hattyú halála, felkel reggel, és ugyanúgy részt vesz a napi dolgokban, mint egyébként. Így ezzel nekem semmi gondom. Azzal már lenne, ha nekiállna éjjel cirkuszolni, hogy ő igenis befekszik piaszagúan, nem teljesen beszámítható állapotban a baba mellé. Nem mellesleg mellém se feküdjön ilyenkor, mert jön belőle a cefreszag és horkol, engem is zavar, babától függetlenül.

2018. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A 18. válaszolóval teljesen egyetértek. Ma el is mondtam a férjemnek, hogy ha úgy jön be hozzánk, hogy kicsit besöröztünk, megyek a nappaliba aludni, akkor adok neki egy puszit és jó éjszakát kívántam volna. Szerintem sem alkoholista emiatt, de nagyon csúnyán viselkedett, bánja is, nem győz bocsánatot kérni. A nagy együttalvas a gyerekkel ellenzők pedig vagy nem szültek még, vagy jó alvó a babajuk, vagy hagyták sírni, szóval nem kellene ebbe belekötni.
2018. jún. 16. 16:20
 20/24 anonim ***** válasza:
49%

Természetesen egy-egy sör belefér néha. szerintem a kérdezőnek sem ezzel lenne a baja. Hanem ha tudja hogy nem bírja ne igyon annyit. Főleg ne akarjon a gyereke mellé feküdni. 1000 meg 1 oka lehet hogyha valaki maga mellé teszi a gyereket.

Sokaknak a véleménye,hogy nem jó. nálunk is sokáig aludt egy ágyban velünk. Semmi problémát nem okozott. Ha viszont részegen jött volna haza, és oda akart volna feküdni egy kisbaba mellé én is igy reagáltam volna.

Nem tini már,hanem apa, tudja mennyi alkoholt bír a szervezete igyon úgy. Ha meg anélkül nem érzi jól magát ha elmegy valahova, akkor maradjon otthon.

Ha ezek után még engem ku...na le és szorítaná meg a kezem, gyanítom többet nem kellene egy ágyban aludnunk...

2018. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!