Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket hogy hívnak? Szeretite...

Titeket hogy hívnak? Szeretitek a neveteket? Ha van harmadik nevetek, használjátok, szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 16:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
Petra vagyok, nem annyira szeretem, de már megszoktam, megbarátkoztam vele. A második nevem Katalin. Nem szólít így senki, de használom, mindig a teljes nevemmel mutatkozom be, így is írok alá, szeretem, hogy két keresztnevem van.
2018. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
97%

Még az 1. oldalon válaszoltam a kérdezőnek. (Angéla)


19., meg tudlak érteni, nem csodálkozom, hogy nem szereted. Teljesen oroszos hangzású. Egyébként nem kisebbségi, nem tudom, hány éves vagy, szerintem senki nem arra asszociál. Inkább mint ahogy írtam, orosz eredetű lehet.

Ha jobban belegondolok és mondogatom magamban, nem is csúnya: Demetria. Furcsa, de egyáltalán nem kisebbségi.

2018. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. A végén még meg is tetszik a neved. :D

Még sosem hallottam, de szerintem szép.

2018. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
22es, kedves vagy. 30 éves vagyok, és több embertől megkaptam hogy cigányos:-(és én is észrevettem hogy munkakeresés során hátrányt jelent a nevem.
2018. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
90%
Laura, szeretem. Pont olyan, amilyet én is adnék a gyerekemnek, nem tucatnév, de nem is extrakülönleges (más kérdés, hogy a fiatalabb korzstályban már sokkal elterjedtebb, de ez engem nem érint, mert mikor én kaptam ezt a nevet, még meglehetősen ritka volt, mindig megjegyzik a nevem). A hangzása is tetszik és az is, hogy szinte minden nyelvben ismert és ugyanaz az alakja, hatalmas előny. A becézései annyira nem jók :D de én nem is igazán szeretem, ha becéznek.
2018. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%

Krisztina vagyok, második nevem nincs de ezt az egyet szeretem/elégedett vagyok vele.

Habár a korosztályomban gyakorinak számít mégsem volt belőlem több egy osztályban soha.

Ismerőseim között is max. 1-2 de sosem velem egyidősek.

Minden korosztályban megállja a helyét, külföldön is ki tudják mondani.

2018. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%
Anettnak hívnak és szeretem a nevem. Örülök, hogy ezt választották a szüleim. Nekem a Gréta a kedvenc nevem.
2018. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Lilla vagyok, és szeretem
2018. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

Erika, szeretem.

2.nevem nincs, és én sem fogok adni a gyerekemnek.

2018. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra vagyok, második keresztnevem nincs. Régen utáltam a nevemet, mert hosszú, de már rájöttem, hogy az enyémnél sokkal rosszabb nevek is vannak és megbarátkoztam vele. Sajátomnak viszont nem adnám soha.
2018. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!