Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket hogy hívnak? Szeretite...

Titeket hogy hívnak? Szeretitek a neveteket? Ha van harmadik nevetek, használjátok, szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 16:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 Arnold901005 ***** válasza:

Arnoldnak hívnak.

Bénán hangzik, szóval nem igazán tetszik, viszont ritka és ezért néhányan egyből meg szokták jegyezni, de megesik az is, hogy átkeresztelnek Armandnak, Andornak. A szokatlan nevek már csak ilyenek, nem zavar.

2020. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Kata vagyok és nincs másik keresztnevem. Nagyon szeretem, mert rövid, frappáns, a vezetéknevemmel szépen összecseng és már többen megjegyezték, hogy illik hozzám.

Nálunk nem szokás és én őszintén értelmét sem látom, hogy majd két keresztnevet adjak a gyerekeimnek.

2020. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Én Katalin vagyok és nagyon utálom a nevemet. Amint 18 éves leszek, meg fogom majd változtatni, egyelőre pedig megtűröm a Kati becézést- még ezt gyűlölöm a legkevésbé.
2021. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Rékának hívnak, nem szeretem túlzottan, de már megszoktam.
2022. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!