Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igénytelen az az anyuka, aki?

Igénytelen az az anyuka, aki?

Figyelt kérdés

Egyik kismamás csoportban olvastam, hogy sok anyuka minden nap sminkel, műkörmöshöz, szépségszalonba jár szépítkezni.

Ha valaki nem szokott sminkelni szinte soha, esetleg alkalomra és még a hajmosás is csak heti egyszer jön össze, az már igénytelen?


2018. júl. 2. 16:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"én azt nem értem, h egy nőnek arra miért nincs igénye, hogy szebben, jobban nézzen ki?"


Mert megállna a forgalom, ha ennél is szebb lennék. ;)


Én azt nem értem, hogy miért fáj az bárkinek is, ha valaki úgy érzi legjobban magát 30 felett is, ha semmi sminket nem visel?


Ha nem a smink ad neki magabiztosságot, hanem pont az, ha nem kell állandóan a tükörben lesnie, hogy mi kenődött el, ha nem kell figyelnie, hogy a gyerek hogy tapizza össze?

2018. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, hogy egyes nőknek miért elképzelhetetlen hogy egy nő smink nélkül is szép a férjének/párjának?

Ha csak nem extrém csúnya valakinek a bőre (bár akkor doki kell nem smink) smink nélkül sem csúnya senki max természetesebb. Legalábbis az én párom így gondolja rólam. Sokkal jobban tetszik neki amióta nem használók alapozót és társait, és mástól is hallottam már (férfi kolléga) hogy a halovány vakolat is meglátszik egy nőn és bizony neki anélkül szebb az arc.

Ízlés dolga, nekem nincs bajom a sminkelt nőkkel sem, de az azért nonszensz hogy egyeseknek ez jelent igényességet, meg ettől lesz valaki szép. Ki szerint?

Vannak smink nélküli nők akiknek kifogástalan az alakjuk, jól öltözködnek helyes pofijuk van, miért is kéne egy ilyen nőnek szégyellnie magát mert ő nem szeret sminkelni? Így is elég férfi megfordul utána akármennyire fáj is ez egyeseknek.

2018. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az én férjem sose veszi észre, hogy éppen ki vagyok-e sminkelve vagy sem :D Szóval ha sminkelek, akkor nem miatta.

De egyébként is úgy vettem észre, hogy a legtöbb férfi nem szereti azt a fajta sminket, amit a mostani tinik, huszonpárévesek másolnak a youtube-ról. Az maszk.Az ilyenektől a normális férfiak menekülnek.

2018. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mindig a saját komfortérzeteddel törődj! Ha neked fontos, hogy mondjuk alapsmink legyen rajtad, vagy hogy a körmödön legyen lakk vagy hogy a hajad be legyen festve, akkor csináld! Ha nem, akkor ne csináld!


Én nagyon durván őszülök, ezért nekem fontos, hogy be legyen festve a hajam, a körmeimen meg szokott átlátszó lakk lenni, mert nekem úgy tetszik. Alapsmink is fontos nekem, mert alig van pl. szempillám, jobban szeretem úgy, ha van.:)

2018. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én pl. nyáron egyáltalán nem sminkelem magam, mert utálom, ha leolvad rólam, meg elkenődik, meg nem tudok a víz alá bukni a strandon, mert elfeketedik a víz (a vízálló se bírja a sok merülést és szemtörlést!!!).


Nem a sminktől lesz vki igényes. Láttam már pár olyan nőt, akik úgy néztek ki, mintha rájuk dőlt volna a drogerie pult, de fél óra múlva elkenve a szeme, alapból csomósan vitte fel a szempilla spirált, előnytelen ruhaválaasztás stb. És nem veszik észre a hibákat, ha tükörbe néznek, akkor se, mert ezt szokták meg, vagyis egy külső szemlélőnek igénytelen a megjelenésük, pedig egy órát is készültek.


Én nulla smink nyáron, de ápoltan, tiszta ruha és haj. És kész is a full igényes megjelenés.

2018. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy a hajam egyébként egy hetet simán kibír mosás nélkül, nem lesz zsíros. Mondjuk minél többször mosod, annál jobban zsírosodik, a fodrász is azt mondta anno, hogy heti egy bőven elég.
2018. júl. 3. 19:15
 17/19 anonim ***** válasza:
42%

A fodrász sem egy IQ bajnok...


Azért kell hajat mosni, mert a levegőben szálló minden dzsuva ott telepszik meg. Nem azért, mert zsíros vagy sem, hanem mert szutykos.

A mai levegő melett bizony mosni kell.

A zsír meg pusztán esztétika.

De nem lennék büszke a simán egy hétig bírjára. A kezdet is mosod nem, meg a làbadat, meg a többi szőrt. A hajal sem kell mostohán bánni.

2018. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mai levegő lol.
2018. júl. 4. 13:07
 19/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk abban van valami, hogy nem mindegy hol élsz. Én vidékről származom-falusi levegő:)-, itt a fővárosban mindig hamarabb érzem koszosnak a hajam. Nem csoda, ami szomog itt száll.

De tényleg komfort érzetet is ad egy frissen mosott haj, nem bírnám ki egy hétig még falun sem.

2018. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!