Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veletek is bántak már megalázó...

Veletek is bántak már megalázóan bunkó nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
Tegnap kifogtam az ügyeleten egy olyat, hogy hazáig sírtam.. Nem gondoltam volna hogy ilyen létezik... Legszívesebben feljelenteném...
2018. júl. 20. 18:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is ahol az orvosom dolgozik van egy nagyon bunkó szülésznő, többek között azért fogadtam szülésznőt is hogy még véletlenül se vele szüljek mert szörnyen tahó, lekezelő stílusa van. Na így is legyen ötösöm a lottón aznap amikor szültem ő volt ügyeletben, még szerencse hogy a fogadott szülésznőmmel lehettem mert ha azzal a nővel kellett volna ezt megélnem abban nem lett volna köszönet... És ez orvosos verzióban is előfordulhat mint a te eseted is mutatja. :/
2018. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

"Imádom amikor itt sír a sok csöves hogy így bánik vele egy tahó nőgyógyász de az már hogy magánba menjen meg fogadjon orvost azt már nem."

Na, #8 vagyok, leírom az első terhességem alatt miket éltem meg. (9 évvel ezelőtt, 20 évesen.)

Fogadott dokim volt, magánban jártam hozzá. Emberileg jófej volt, a stílusára sem tudok rosszat mondani, viszont a precizitása, pontossága már kevésbé volt a toppon, mivel volt vizsgálat, ahova elfelejtett elküldeni, mert szerinte voltam, és volt, ahova 2x is el akart, de ez most mellékes.)

A terhesség nem volt egészen problémamentes, sokszor meg kellett forduljak a klinikán (I. és II. sz. Női Klinika), ahova a fizetős doki küldött.

Az I-esen különösen durva és bunkó bánásmódban részesültem kb mindig, sokszor sírva jöttem el. A II-es egy fokkal jobb volt, bár ott is voltak érdekességek.

Pl mikor megindult a szülés, és csöngettünk egy másik vajúdó kismamával együtt a szülőszobára, kijöttek megkérdezni, mit zaklatjuk őket, mikor épp dolgoznának, mi lehet olyan rohadt fontos... Végülis semmi. Még jó, hogy a dokim bent volt, és átvette az irányítást.


Üdv, az egyik csöves....

2018. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Orvost is lehet rosszat választani ezért érdemes utánajárni egy kicsit. Az enyém végtelenül alapos, precíz, óriási tudása van, folyton képzi magát és emellett végtelenül kedves, emberséges és kíméletes. Egyszer vizsgált a terhességem alatt másik orvos (mert muszáj volt) utána dőlt belőlem a vér erre az orvosom egyrészt felhívott délután hogy jól vagyok-e mi a helyzet aztán elnézést kért a másik orvos nevében akinek meg beszólt hogy legyen már kevésbé barbár...
2018. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sztkban kedves dokim volt, nyugdijba ment, egy allat vette at a helyet. Maganorvosom lett, akinek amint megszaladt, lekezeloen kezdte porgetni a nőket a rendelesen. A Maternityn szultem, ott a szules utanig minden szuper volt, akkor vizitelt egy olyan nő, aki olyanokat szolt be, hogy panaszt is kellett tennunk ellene. Szerencsere ma mar ő ott a vezeto. Ez azert elmond valamit a mai magyar egeszsegugyrol, ha magan, ha allami. Nekunk ez jutott, a tobbiek elmentek vagy el fognak menni.
2018. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem a János kórházban lévő Varga Anikó volt? Velem ő volt rohadtul bunkó paraszt
2018. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Mi az hogy egy sztk orvostol nem lehet elvarni hogy ugyanugy ellasson mintegy magan?!? Hogy lehet ilyet megengedni egyaltalan? Mindenki vegeze a munkajat! Ha bemegyek terhesen egy nap hogy vizsgaljon meg egy orvos, mert ugy erzem valami nincs rendben akkor csinalja meg, mert AZERT VAN FIZETVE es pont. Ha meg pofazik es bunko az orvos akkor meg mutasd meg hogy hol a helye mert nem az Isten hanem egy sz@ros orvos.

Elnezzest hogy kibuktam csak szornyu ami otthon folyik. Hala az egnek en nem fogok Magyarorszagon szulni.

2018. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem jövök ide sírni.


Nekem ezek ügyeletes sztorik voltak, az utolsó bunkózós dokinak be is szóltam. Egyébként van saját orvosom.

2018. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak a nőgyógyászatra jellemző. Ismerősömnek úgy beállt a gerincsérve hogy nem tudott lábra állni. A sürgősségin az orvos azzal kezdte hogy "ha tudja mi a baja (sérv), akkor miért nem vett már be egy algipirint?


Mindenhol ilyen a hozzá állás, nem csak a nőgyógyásznál. Magyarország jobban teljesít.

2018. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Szia!Légyszives írd meg nekem privátban az orvos nevét és a kórházat#!!
2018. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es, a te mércéd szerint én csöves vagyok, mert nem járok magánba, és nem volt egyszer sem fogadott orvosom. Csakhogy én fizetek ezért a szolgáltatásért, ennek a díját minden hónapban levonják a fizetésemből. Amúgy a tiédből is, és mindenkiéből. És nem, nem normális dolog, hogy az én (és mindannyiunk) pénzéből finanszírozott rendelésen így viselkedjen az orvos. És igen, minden alkalommal szóvá kell tenni, ha nem megfelelő bánásmódot tapasztal valaki, mert az emberhez méltó viselkedés és az alapos vizsgálat nem csak azok kiváltsága, akik magánrendelésre járnak.

Megjegyzem, mindkét gyerekemet ügyeletes orvosnál szültem, és teljesen normális volt mindkét orvos, maximálisan figyelembe vették, hogy mit szeretnék, figyeltek rám, mindig elmondták, hogy éppen mi történik.

Terhesgondozás alatt volt szerencsém bunkó orvoshoz, de hamar visszavett az arcából, amikor rájött, hogy nem fogom szó nélkül benyelni a sértegetéseit.


Ja, amúgy magánrendelésről is van sztorim, 4D ultrahangon egy magánklinikán voltunk. Elvileg időpontra mentünk, én direkt úgy kértem, hogy este 6-ra. A recepciós megkért, hogy jöjjünk inkább ötre, mert nincs előttünk senki, és akkor ott lyuk lenne. Belementem. Ott is voltunk ötre, erre hatig vártunk. Mint kiderült, valamelyik nagysága előttünk volt olyan jófej, hogy háromnegyed órát késett, de fogadták annak ellenére, hogy tudták, így az összes többi betegnek is tolódni fog az időpontja. A doki meg velünk bunkózott, hogy ezt még gyorsan letudja, és mehet haza, és fel volt háborodva, hogy nem értük be annyival, hogy 5 perc alatt megnéz, és kalap kabát. Tíz perc után lelépett és otthagyott a szonográfussal, hogy majd a többit ő elintézi, neki lejárt a munkaideje. Na ennyit arról, hogy pénzért mit várhat el az ember.



Kérdező, te meg máskor igenis nyisd ki a szád, és kérd ki magadnak ezt a stílust, felnőtt ember vagy te is, pont úgy, mint az orvos, nem áll feletted, nem beszélhet így veled. Ha egy boltban beszélne veled így az eladó, azt is tűrnéd szó nélkül? Vagy ha az utcán egy idegen?

2018. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!