Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szülnétek olyan férfinak...

Ti szülnétek olyan férfinak akinek már van három gyereke?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerelméről van szó. Hogy beszéljem le erről?

2018. júl. 21. 00:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj rám, mert nagyon fontos igazságot fogok írni:

SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!!!!

2018. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem, soha. Mint férfi sem jöhet szóba gyerekes pasi, nemhogy apjaként a gyerekemnek.

De bele sem szólnék senki életébe. Semmi közöm hozzá.

2018. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

1. neked SEMMI közöd hozzá


Más: egy gyereket sem fogok szülni, nem kell.

2018. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk ez úgy van, hogy a barátaimmal őszintén elmondhatjuk a vélemènyünk. Magánügyben is.

Ha a barátok se szólhatnak, hogy halló, fékezz, mert baromságot csinálsz, akkor kicsoda?

Sok nő se lát, se hall, mikor szerelmes, minden baromságra képes.

Van pénze a pasinak 4 gyerekre? Ideje, energiája? Milyen apa? Miért váltak el? Igen tanulságos ezt végiggondolni, a barátnődnek nem kell tippelgetnie, hogy vajon milyen apa lesz, ha születik az első gyerek.

A barátnőd egyedül, mindenféle támogatás nèlkül fel tudja nevelni? Mert ennek az lesz a vége.

Azt is gondolja végig, hogy neki első gyerek: mindent csodaként él meg. A negyediknél már a kutyát nem érdekli, hogy terhes, mozog, ultrahang, stb. Nem fogja átélni azt, amikor első gyerekes szülőkènt a férj a tenyerén hordja terhesen. Nem fog vele rácsodálkozni a baba minden mozdulatára. Viszont lesz állandó hasonlítgatás.

Ettől persze még annak szül, akinek akar. Utána majd megy hozzàd sírni.

2018. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
53%

Ehhez azért kicsit több infó kell.


Három gyerekes apuka lehet egy milliárdos vállalkozó is, aki 10 gyereket is magas színvonalon el tudna látni és képes odafigyelni rájuk, boldog életet teremteni nekik. Vagy lehet csóró putris alkoholista is aki csak szeret b..szni.

2018. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%

Szomszédomnak 3 gyereke volt, 2anyától, az új feleség(3.!) mégis szült neki. Közben a legnagyobb lányától meglett az unoka is.


Soha nem szülnék 3 gyerekes pasinak...

2018. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerektelennek sem.Egyrészt túl vagyok azon a koron már, hogy szüljek, másrészt nekem elég a saját gyerekem, harmadrészt meg képtelen lennék már megbízni annyira valakiben, hogy vállaljak tőle gyereket.Egyedül nem tudnék két gyereket eltartani, ha egyedül maradnék a másodikkal is.A 20000-30000-res gyerektartás meg semmire sem lenne elég, amit esetleg kapnék utána.Arról már nem is beszélve, ha az apa úgy intézné, még ennyit se kelljen fizetnie, mer' de "nagy" összeg.
2018. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%

Igy van , nem a ferfinek szul , hanem minden nö magának szül

Ezt kell megérteni

2018. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Még olyannak sem, akinek 1 van.
2018. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha szeretnénk egymást és ő is szeretné persze. Miért ne lehetne.

Én se lennék, ha anyámat hülyeségekkel lebeszélték volna. 6an vagyunk testvérek. Én vagyok a legkisebb. Idősebb féltesóm van. Apukám a világ legjobb apukája. 41 éve házasok anyuval.

2018. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!