Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szülnétek olyan férfinak...

Ti szülnétek olyan férfinak akinek már van három gyereke?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerelméről van szó. Hogy beszéljem le erről?

2018. júl. 21. 00:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem szülnék és már eleve nem is bonyolódnék kapcsolatba 3 gyerekes pasival, azokkal csak a gond van - ráadásul, ha képes volt otthagyni a 3 gyerekét, az nem igazán jó jel a jövőre nézve...!
2018. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem is értem miért gondoljátok, hogy a pasi hagyta ott a családot. Nem lehet, hogy megbeszélték, hogy nem megy? Attól még lehet új életet kezdeni.

Mi is elváltunk 3 gyerekkel. Senki nem hagyta ott a gyerekeket. Neveltük közösen, 1 hét anya, 1 hét apa. 3 gyerekkel mentem férjhez egy nőtlen, fiatalabbhoz, s szültem 4. gyereket. A volt férjem élettársa is gyerektelen volt, ott is született közös gyerek. Mindenki szereti mindenki gyerekét. A közös gyerekek már nagyok, a két kisebb egyetemista. Most is közösen támogatjuk őket mindenben.

2018. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
Én megfordítanám a kérdést: ti lemondanátok a saját gyerekről, csak mert a párotok már többszörös apa?
2018. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne saját gyerekem, akkor igen.
2018. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok beleszólni. Csak nem akarom, hogy rossz döntést hozzon.
2018. júl. 23. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!