Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülnétek arab férfinak?

Ti szülnétek arab férfinak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 21:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert nem is akarnék vele semmilyen kapcsolatot tartani.
2012. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Eszedbe ne jusson.
2012. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
81%
Nem. 24F
2012. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
63%

Az attól függ. Munkámból kifolyólag ismerek jópár arab férfit. Azt tapasztaltam, hogy azok akik felsőfokú végzettséggel rendelkeznek, és Európában élnek 5-6-10 éve, nagyon kedvesek, segítőkészek, előzékenyek. Ha egy ilyen férfival hozna össze a sors, szülnék gyereket.

De nem a férfinak, hanem mert mi ezt szeretnénk.


DE vigyázat, óva intelek az olyantól akinek nem rendezett az európai státusza. Rengeteg ilyen van erre, feleséget "szerez, vesz" gyorsan gyereket szeretne. És csak azért, mert így nem fogják az unióból, Magyarországról kitenni!!!!

2012. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%

Az arabok, egy utólsó szemetek.

Nekem ismerősom van, aki hozzáment gyereket szült neki kivitte a nőt és nem engedte vissza. Megverik és hozzáadják a gyereket egy nyolcvanéves vénemberhez a pénz miatt. A lány[a gyermek] tizenhárom éves volt amikor hozzáakarták adni egy kilencvenéveshez és a tanácshoz vagy nemtudom minek hívják kairóba azt, ők menekítették haza magyarba. Egy árvaházba nőtt fel.

2012. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Az arabokról nekem nagyon rossz véleményem van. Teljesen más kultúra és mentalitás.

És soha! És nem is kerülnék velük ilyen kapcsolatba. Haver, munkatárs, jöhet, de privát kapcsolat nem!

2012. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
78%
Mocskos alattomos népség.Valaki elöttem irta hogy a felsöfoku végzettségü arabok nem veszélyesek ill.hogy ö hozzámenne egy ilyenhez.Neki ajánlom a Lányom nélkül soha c. valós történetből született filmet.Ott egy arab orvos volt aki nem engedte vissza a feleségét és a lányát azt hiszem Iránból. Én magam többször voltam arab országokban kevés kivétellel nincs jó véleményem az ottani emberekröl.
2012. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
De az a film már vagy 20-30 éve készült...
2012. dec. 2. 23:02
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem 2 napja a Frei dosszié egy adását Szaúd-Arábiáról. egy magyar nőt is bemutattak, Arankát, aki 3 gyereket szült egy arab férfinak, aki a 3-ból kettőt elrabolt és magával vitt. A nőt verte, fogva tartotta. A műsorban persze mindent tagad és vigyorog hozzá. Undorító volt.
2012. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!