Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha már van gyereked : egy...

Ha már van gyereked : egy nagyon jómódú férfire lecserélnéd a gyereked apját, aki mellett mindent megtehetsz, ráadásul segítőkész is a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
Megbántad a mostani kapcsolatodat e téren ? Jobb lett volna egy olyan aki teljes mértékben anyagi biztonságot nyújt,és mindenben segít ? Azért vetődött fel bennem a kérdés,mert a környezetemben van egy olyan példa,miszerint a nő tudatosan nagyon jó helyzetben lévő férfit keresett e célra.Az más kérdés hogy az ürge ez miatt el is vált,nagyok voltak a gyerekek,50-en felül bevállalta hogy új családot alapít,2 gyerek született.Az új nőnek csinált egy vállalkozást,új lakást vettek,kapott 1 autót,minden hiper-szuper,a nőnek annyi a napi feladata hogy a gyerekeket ellássa,ide-oda programok,nyaralások,alakformálás stúdiókban,és el van halmozva a nő a gyerekekkel mindennel,gond egy szál se.Nincs alá-fölé rendelt viszony,ez mind természetes.A nőről tudni kell hogy egy szimpla eladó volt egy közértben,tehát nem a tipikus cicamica.Szerintetek ez a nő csinálta jól,hogy így vállalt gyereket pénzre menve javarészt,vagy az a jobb amikor kicsi pénzből harcolni kell egy család fenntartásáért ? Mielőtt jönne hogy irigy vagyok,nem,mert soha nem akartam,meg nem is lesz gyerekem,csak úgy elgondolkodok hogy ha így lenne,milyen férfit is keresnék magam mellé.
2018. aug. 7. 18:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

19 vagyok, de persze lehet. De a kérdés nem így szólt hogy BELESZERETETT egy családos jómódú emberbe stb.

Hanem úgy hogy "lecserélném e " jómódú férfira a férjem. Ebbe nekem nincs benne, hogy marhára beleszerettem :D

Mert akkor vhogy nincs jelentősége hogy mennyi pénze van a bankszámláján.

2018. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen felfogású gazdag, bár akkor hozzám képest öreg udvarlóm, még gyerekek előtt, de már ismertem későbbi férjemet is, akkoriban kezdtünk járni se-veled-se-nélküled jelleggel. Részemről csak barátság volt, de kifejtette, hogy ha igent mondok, akkor majd belém szeret, mert az nála elhatározás kérdése és neki annyi terve van, amibe én pont beleillenék, mint szerető, anya, esetleg titkárnő... , de cserébe majd tenyerén hordoz és lesz sok lehetőségem az önmegvalósításra is. De egyrészt szerelmes voltam másba, másrészt el nem tudtam képzelni (de már ettől is szégyellem magam azóta is) vele közelebbit, harmadrészt ez egy tök üzleti ajánlat volt, ha a szíve mélyén érzett is valamit szimpátián túl, ezen szavak alapján kb. bárki állhatott volna ott helyettem és ez sértette az önérzetem is :)
2018. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!