Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik papirt vigyem be a...

Melyik papirt vigyem be a munkahelyemre? Babát várok es bennt meg nem tudják. Ahogy bejelentem kivesznek a munkából szóval táppénzen leszek.

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na, ezt így nem tudom. Én is egy nagy gyárban dolgoztam, de nekem a felettesem a műszakvezető volt, az ő felettese a termelés vezető, ők magyarok voltak. Nálunk csak a gyárigazgató külföldi, de őt nem is ismerem. Szerintem elég a közvetlen felettesednek bejelenteni, de legyen róla másolatod.
2018. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Levelet nem kellet írjak. Bementem az üzem orvoshoz aki a kiskonyvem kérte irt egy papirt h nem vagyok alkalmas a munkára azzal a HR-re mentem ott pedig állományba vettek :) jobb mint a táppénz szerencsém van! Koszi a segítséget
2018. szept. 29. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!