Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit éreztetek amikor...

Ti mit éreztetek amikor megtudtátok hogy kislányt vagy kisfiút vártok?

Figyelt kérdés

Azt kaptátok amit vártatok?

"Most nem az érdekel hogy mindegy csak egészséges legyen" hanem mi volt a reakció ? :)


Lassan 9 éve hogy a kislányom megszületett és mindig is kislányra vágytam és éreztem is hogy az lesz, nem lehet egyébként azt hiszem szavakban kifejezni :)


2018. okt. 17. 12:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10-es végül is mindkettő teljesült csak nem abban a sorrendben :)
2018. okt. 17. 12:29
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Van fiú és lány is már. Én mindig megkönnyeztem 1 napig, hogy na most akkor lány. Aznap elsirattam a fiús álmaimat. Utána következő gyereknél a lanyosat. De mindegy volt mi lesz mert addig jöttek volna, amíg nincs mindkét nemű. Ami tök szar hogy akarunk harmadik gyereket és mindenki azzal jön hogy de van már fiú is lány is akkor minek? 😔
2018. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

Megmondom őszintén, mindig ugyanaz. A fiúknál az, hogy hurrá, és a lányoknál is ugyanez.


Amit nem lehet szavakban kifejezni, az az érzés volt, amikor megjöttek az eredmények, hogy egészségesek, és ez a születésükkor is így volt.


Egészséges gyerekeket akartam mindig is. A többi nem érdekel.

2018. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%
Fiút akartam és fiú lett! Nagyon boldog voltam :) már a teszt után éreztem h sztem fiú lesz, igazából el sem tudtam volna képzelni kislányt. Nagyon nagyon reménykedtem és sikerült :)
2018. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
Fiút akaratam és az is lett. Hatalmas megkönnyebbülést és boldogságot éreztem. Szerettünk volna még gyereket es akkor is fiúra vágytunk. De nem lett több.
2018. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

Pont mint te, csak fiúban.

Mindig is tudtam, hogy fiam lesz, így amikor 14 hetesen megmondta a doki, csak nyugtáztam, mintha én ezt már tényleg tudtam volna...

Már 5 éves, imádom, imádok fiús anya lenni.

2018. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Már 6 éves koromban megmondtam, hogy az első gyerekem fiú lesz. Ráhibáztam, és kb az elején éreztrm, hogy fiú. Nem mutatta meg magát, de végig éreztem.


Második gyerkőc, mindenki kislánynak mondta, de volt egy megérzésem, hogy ő is kistökös.


Nagyon örülök neki, mindig fiús anyukának képzeltem magam.

2018. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

"Tudtam."

Ennyit éreztem mindegyiknél.

Első gyereknél az utolsó pillanatig azt mondták, hogy nem látszik jól, inkább kislány. De valahogy éreztem, hogy fiú. Utolsó Uh-n lett biztos, hogy kukis. Egy lányos ruhát nem vettem.


A lányom is megéreztem, neki vettem pár igazán csajosat is. A 14. héten mondta a doki, hogy lány, akkor már volt 4d uh, ott lett biztos.


A harmadik is kisfiú, a doki azt mondta, hogy ő nem mond nemet, elvből. Ha akarom, megkergeti uh-n, hogy mi van a lába közt, de ő nem mond semmit. (Nem rég perrel fenyegették, mert nem az lett, amit mondott.) De azért vettem egy kék rugit, mert éreztem, hogy kisfiú.


Lehet, hogy ha nem jön be a megérzésem, picit csalódtam volna, de nem a baba miatt. ;) És tényleg mindegy, csak egészséges legyen.

2018. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

Kisfiút szerettem volna elsőre telefonon tudtam meg, hogy fiú. Olyan valószerűtlen volt, hogy tényleg kisfiu, kellett pár nap mire felfogtam. Már egy éves a fiam, de a mai napig el tudok csodálkozni rajta, hogy milyen jó, hogy ő fiú.


Most ikreket várok, a nemuket nem tudom meg. Talán vegyes paros lenne a legjobb, de úgy el tudnám képzelni magam két kisfiúval vagy két kislánnyal is, alig varom, hogy kiderüljön.

2018. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Mindig kislányt képzeltem el magamnak első gyereknek. Ha álmodtam róla, hogy gyerekem van, mindig lányként jelent meg. Aztán mikor teherbeestem mondogatta mindenki, hogy csak lány lehet, mert olyan tipikus lányos anyukának tudnak elképzelni. A párom is lányt szeretett volna, mivel ők 4-en vannak fiú testvérek. Elkélt volna egy leányzó már a családban. Aztán valahogy elkezdtem érezni, hogy szerintem mégiscsak inkább fiú. Aztán a 17. héten kiderült, hogy valóban fiú. Először egy picit sokkolt, de nem azért, mert ne örültem volna, hanem mert megijedtem. Nőként ismerem a saját testem felépítését és, hogy mire kell figyelni higiéniai szempontból, és hogy vajon kisfiúnál mire kell figyelni? Ez okozott némi aggódalmat egy két napig. Aztán letisztult ez is. És nagyon gyorsan átváltott az agyam és kezdtem fiús dolgokban gondolkozni, más szempontból is: Dinók, hajók, traktorok miegymás... :D Nagyon várjuk a kis herceg érkezését!
2018. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!