Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit éreztetek amikor...

Ti mit éreztetek amikor megtudtátok hogy kislányt vagy kisfiút vártok?

Figyelt kérdés

Azt kaptátok amit vártatok?

"Most nem az érdekel hogy mindegy csak egészséges legyen" hanem mi volt a reakció ? :)


Lassan 9 éve hogy a kislányom megszületett és mindig is kislányra vágytam és éreztem is hogy az lesz, nem lehet egyébként azt hiszem szavakban kifejezni :)


2018. okt. 17. 12:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
22%
#10 vagyok, csak azért akartam lányt másodjára, mert tele voltunk lányos cuccokkal plussz megrémített a baba pénisz gondozása körüli vita! Ha visszamehetnék az időben úgyanúgy soha nen akarnék lányt, mint azelőtt! Nálam ez sosem volt opció! 😡
2018. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%

Mindig is kislány szerettem volna, és a párom is azt mondta hogy mióta az eszét tudja mindig egy kislányra vágyott először.

Amikor megtudtok hogy végül kislány lesz, hát elmondhatatlanul boldogok voltunk/vagyunk. Már most imádjuk.💖

25hkm

2018. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
Az első babám a 18. héten derült ki, hogy lány. Emlékszem szinte repültem a boldogságtól, hisz mindig is lányt szerettem volna! Csodálatosan szép, talpraesett és okos 2,5 éves kislány, akiről mindig is álmodtam! Megint terhes vagyok, nyugisan mentem a 12.hetesen az uh-ra, nem is akartam még rákérdezni, hisz korai még. A dokim viszont rákérdezett, akarjuk e majd tudni a nemét és lesokkolódtam, mikor azt mondta nagy valószínűséggel fiú. Annyira lányt vártam, magamban mindig a lányaim szót használtam. Tudom, hogy imádni fogom őt is, csak most csalódott vagyok és még nem is 100%.
2018. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
82%

1. 12.heti UH-n közölte a nő, hogy bizony 99% fiú. Én vissza is kérdeztem hogy biztos? Lányt szerettem volna. De annyira imádom a fiamat, el sem tudtam volna nagam képzelni egy lánnyal, amíg pocakos nem lettem :D

Az elejétől éreztem hogy lány lesz. A 18.heti UH-n meg is erősítették. (22 hetes vagyok) Azóta madarat lehet velem fogatni. Valahogy mindig is fiú-lány párost képzeltem el. Bár még mindig nem tudom elképzelni magam egy kislánnyal,fésülgetni a haját, szoknyát adni rá stb. Előbb utóbb belejövök majd. :)

2018. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!