Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek felelőtlenség...

Szerintetek felelőtlenség lenne így egyedüálló anyává válni direktbe?

Figyelt kérdés

Természetesen nem ez alapján fogok döteni, de azért érdekelnének vélemények, hogy hogyan is tűnik ez kivülről.


Szóval 32 éves nő vagyok, soha nem kötöttek le a férfi (a nők sem, nem erről van szó). Nem vagyok aszexuális, de amit szexuálisan tudnak nyújtani, nekem annyi épp elég, ennek megfelelően mindig ilyen kapcsolataim voltak és jelenleg is ilyen van. Jó anyagai körülmények között élek, saját nagy ház, kocsik, magas bevétel megvan, sokat utazom, eddig úgy gondoltam, tökéletes és kerek az életem, mostanra viszont hiányzik belőle egy gyerek. De csak ezért nem akarom egy férfival összekötni az életemet, hiszen én erre egyáltalán nem vágyom... Szerintetek felelőtlenség lenne így gyereket vállalni?


2018. okt. 27. 14:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Igen, föleg amiatt, mert így a gyerek egy beteges hozzáállást látna maga elött, azt nem tanulná meg, hogy a párkapcsolat normális dolog!
2018. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Na ez az önzés. Miért hiányzik egy gyerek, ha egy társ, akit szerethetsz és viszont szeretsz nem? Miért a gyerek hiányzik? Mit hiszel, miért lesz jó, mikor csúfolják, hogy nincs apja? Miért lesz jó, mikor el kell neki mondanod, hogy te direkt fosztottad meg a normális családmodelltől, mert neked kellett?
2018. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Azért alkotja a gyereket apa és anya, mert a gyereknek erre van szüksége. Az apja is kell neki.
2018. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Hááát nehéz is egyedül, főleg, ha valami közbejön, pl. csak egy átmeneti betegség, másrészt a gyereknek ha a legjobbat szeretnéd, akkor az egy teljes család. Szóval az egyedülálló anyaság egy kényszerhelyzet, ha adott, ki lehet hozni belőle a legjobbat, de ... én először a helyedben még megpróbálnám körbejárni, vajon miért nem vágysz párkapcsolatra, ne az legyen, hogy ennek helyettesítője lesz a gyerek, akit majd nagyon nehéz elengedni.
2018. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%
A szomszédomban van egy pár, a nő 24 éves, a férfi 31, a férfinek már van egy gyereke az exétől. Havi 300 ezer a bevételük, nincs saját lakásuk, autójuk sincs és terhes lett a nő és megtartották... na az a felelőtlenség!
2018. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem felelőtlenség, csináld ha ezt akarod, sokkal jobb egy jómódú egyedülálló anya, mint egy szegény, folyton veszekedő szülőpár.
2018. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ezzel gond.
2018. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%
Nyugodtamn vállalhatsz így gyereket. Az más kérdés, hogy a leendő apuka mit szól hozzá. Vagy sperma bankon gondolkodsz? A lényeg szerintem, hogy próbáld úgy nevelni, hogy tudja nem csak az egyedülálló anya felállás létezik. Ez a te döntésed, de neki lehet egêsz családja ha szeretné.
2018. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Most mi a baj a havi 300 ezerrel? Mások is ennyiből élnek és van családjuk. Saját lakás sem kell feltétlenül, ha van fix normális albérlet.
2018. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
A gyerekre nézve önzőség, az apára aljasság!
2018. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!