Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha ezt a kijelen...

Mit szólnátok ha ezt a kijelentést tenné a közeli barátotok a gyereketekkel szemben?

Figyelt kérdés
Szóval 2 fiatal családi barátok vagyunk. Először mi lettünk barátnők majd a férjeink is. Nekünk egy 4 éves lányunk nekik pedig 1 éves a lányuk. A barátnőm szokta mondani a lányának hogy pl mondjad Anna néninek stb, na de azért nem lesz később magázodás. Na már most az én lányom azt mondta hogy az ő férjének hogy Szabó magyarul a vezeték nevén szólítja. És akkor úgy tettek hogy majdnem Laci bácsi is lehetnék inkább mert van köztük 27 év. Szerintem ez kellemetlen hogy sértőnek vette. Ti hogyan reagálnátok?
2018. okt. 28. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ebben semmi sértő nincs, pláne egy egyévestől.


Nekem egy rakás haverom/ismerősöm van, akit vezetéknéven vagy becenéven hívunk.


Van nagybácsim is, aki a legkisebb tesó volt a szüleinknél és mindenki Öcsinek hívta. Mint a szüleim, én is így hívtam/hívom, fel sem fogtam, mit jelent.


Egy kisgyerek örül, ha hozzá mer szólni egy felnőtthöz, nem kell rápirítani a megszólítás miatt.


4 évesem van, én megkérdezném tőle ebben az esetben, hogy "igen Julika, mit szeretnél mondani Laci bácsinak?"

2018. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi van? Az egész sztori értelmetlen kicsit. Figyel gyerekekröl van szó! Hogy lehet megsértötni egy gyerekre??? Atyavilág!
2018. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!