Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy meleg pár örökbe fogad...

Ha egy meleg pár örökbe fogad egy gyereket, az káros a gyerekre nèzve ès ha igen mièrt?

Figyelt kérdés
Pèldákat szeretnèk, hogy mièrt káros egy gyerekre, ha meleg pár neveli.

2018. nov. 18. 23:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés. Ugye az anya-apa kombó példakép és iránymutatás is a gyerek számára. Tőlük tanulja meg a nemi szerepeket. Ezért is kerül szintén válságba egy homoszexuális kamasz. (Persze itt a társadalmi norma kérdésköre is bejátszik.) Szerintem ugyanilyen a helyzet, ha egy heteroszexuális gyerek homoszexuális szülőkhöz kerül, a követendő példa nála zavart okozhat. De nem vagyok szakértő, csak így gondolom.

Egyébként nincs bajom a homoszexualitással, sőt, most kíváncsi lennék, erről a kérdésről mi a véleménye egy homoszexuális személynek.

2018. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon ijesztő, hogy a melegpárti kommentek magas százalékosak a másik fele alig éri el a 20% hasznos választ. (Pedig szerintem voltak legalább olyan jó érvek, mint a másik oldalon). De Hát ez van most... ez a divat. Ez a "modern, korszerű gondolkodás" :D kész vicc. Remélem majd mindenki megeszi amit főz...
2018. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
75%

Inkább az a vicces,hogy akik a gyereket nevelőotthonban neveltetnék fel,adót nem akarnak fizetni,sőt a saját gyerekeik után is adókedvezményt kapnak.

De nevelje az állam,de lehetőleg ne az ő pénzükön,csak melegekhez ne kerüljön.

Szánalom...

2018. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
80%
Nézőpont kérdése. Nekem az az ijesztő, hogy még mindig rengetegen vannak azok, akik olyan szinten elutasítanak zsigerből mindent, ami a legeslegkonzervatívabb értékekkel szembemegy, hogy azt sem képesek belátni, hogy részben az ő gondolkodásmódjuk az oka annak, hogy annyi gyerek nyomorog az árvaházakban. Igen, nyilván sokkal jobb, ha valaki arra sem kap lehetőséget, hogy egyáltalán BÁRMILYEN családja legyen.
2018. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
91%
(...most látom, hogy az előttem szóló is ezt írta majdnem. :D)
2018. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
0%

Te miről beszélsz? Én is adófizető vagyok.

És mi a probémád a családi adókedvezmenyekkel, hogy jött ide ez?


??? ???

2018. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
0%
#34. Voltál te már árvaházba? Kérdezd már meg gyerekeket őket erről... Megfogsz lepődni a valaszokon.
2018. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
66%

Az a probléma vele,hogy nem magániskolába jár az adókedvezményes gyerek,nem magánegészségügybe viszik mind a gyereküket.

Így az adófizetők pénzéből fenntartott intézményekből kell ezeket kifizetni.

Te pedig,mivel adókedvezményt kapsz,kevesebbet teszel bele ebbe a kalapba,tehát mások,akiknek nincs gyereke,ők többet fizetnek ezekre,mint eddig.


És akkor ti tiltakoztok az abortusz ellen,meg,hogy inkább nevelő otthonba kerüljön,mint egy meleg párhoz,ami valamennyi terhet levenne az államról.

2018. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Miről, hogy jó-e bent? :D
2018. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
0%
Ezen most kb. úgy vitatkozunk, mintha sorban állnának a meleg párok gyerekért, és vernék az intézet kapuját. A fő probléma az, hogy az intézetek nem tudnak annyi cukimuki szőke kék szemű kisbabát szállítani, ahányat örökbe akarnak fogadni, de az 5 éves cigánygyerekért a melegek sem döngetnek kaput. Ne legyünk már ilyen álszentek. Az intézetis gyerekek sorsát nem a melegek örökbefogadása fogja megoldani, hanem az abortusz, a fogamzásgátlás, meg a cigányok kötelező elkötése a 2. gyerek után.
2018. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!