Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta anya és háziasszony...

Mióta anya és háziasszony lettem (munka mellett), nincs libidom. Nektek mitől van, aki hasonlo életű?

Figyelt kérdés

Amig relative szabadon éltünk, séták, bulik, szórakozás, összeköltözés, stb, valahogy volt spontenaitása a házaséletnek.


De mostanában, amikor pl elalszik a kicsi, vagy főzés, mosogatás közben rámstartol a párom, annyira nem spontán nekem semmi, olyan kiszámithato, hogy annyira nem kivánom igy, hogy annak is örülök, ha kibirom elutasitás nélkül, és oda tudom adni magam, de komolyan nem tudok semmit érezni, átkapcsolni, pl galuskaszaggato mosogatás közben, vagy babázás, pelenkacsere és maraton altatás után, stb

És az egészre még rátesz az is ha pl napközben a párom arrol írkál, hogy mit hogyan tervez velem estére, nemhogy csak a spobtenaitás esélyét is kiöli belőlem, de még megfeleltségi kényszert is belém ültet. Ez utobbit sikerrel megbeszéltem vele, hogy én előre nem szoktam pontrol pontra megtervezni az éjszakàt, enélkül sincs benne nekem semmi spontenaitás és lehozo, azota nem írkál ilyeneket.


De attol én még "fakir"maradtam.

Ez akkor màr örökre igy marad?


2018. dec. 20. 05:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

8.köszi

Erre nem is gondoltam. Igen, nőnek sem érzem magam, a férjem sem érzem férfinek.

2018. dec. 20. 07:20
 12/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem tekintesz magadra nőként, rá férfiként - Ez nagyon nagy baj!!!

Talán még párkapcsolati tanácsadót vagy szexuálpszichológust is be kell majd vonnotok!

Azt vedd észre, hogy a férjed próbálkozik, igyekszik feltüzelni, ezért küldte az sms-eket is, szerintem ő már észrevette, hogy baj van és meg akarja oldani! Te viszont magadba zárkózol a problémával, amit nem szabad! Ha így folytatod, ennek is az lesz a vége, hogy megint lesz egy gyermek, aki csonka családban nő föl. :( Arról nem is beszélve, hogy ő is érzi rajtad a frusztráltságot, hogy igyekszel mindenhol helyt állni. Valamiből engedj el, ez logikus úton a házimunka - főzz kevesebbet, vagy főzzetek együtt, takarítsatok együtt... A gyereket néha rá kellene bízni valakire, és nem feltétlen arra gondolva, hogy na akkor most szexelünk, mert nincs itt a gyerek, hanem kettesben elmenni olyan helyre, amilyenre a gyerek előtt jártatok (étterem, mozi, kirándulás)...


De mindenekelőtt avasd be a párodat az érzéseidbe, és együtt találjatok megoldást/akár megoldásokat! Nem véletlenül vagytok ti egy pár!

2018. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Hasonló nálunk is a helyzet. De az első 2 gyerek után nem volt így. Mióta a 3. megszületett, van ez, na meg rátesz, hogy mindig attól f*sok, éppen melyik sír fel, mikor nyit be a nagy, vagy akár ront be éjjel a középső pont akkor. Nem tudok ellazulni, sem odakoncentrálni. Tegnap rohadt jó volt, utána fél órán át éreztem az egész testemben a dolgot, de az elején már stresszeltem, hogy megint szar lesz, mert 4 hónap alatt talán most élveztem először igazán.
2018. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
5%

Fúj utolsó!

Kérdező, ilyen ez. Semmi sem lesz a régi, az újdonság varázsa már sose lesz még ebben a kapcsolatba.

2018. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Meg kell beszélnetek. Nekem is volt hasonló (gyerek nincs) hogy nem kívántam, mert nem volt semmi spontán. Leültünk, megbeszéltük, megkértem, hogy ne írjon nap közben ilyeneket mert stresszel. A párom felfogta, hátra lépett egyet és pár hét alatt helyre is állt minden. Persze lehet titkolózni is meg eljátszani, hogy neked jó, de ezt meddig tervezed? Hátralévő életedre, amíg a gyerek el nem költözik, vagy csak pár évre, amíg el nem váltok? Bocsi, de ez nem fog magától megoldódni. Beszélni kell róla.
2018. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

#14

Az fúj, ha szexel az ember? Szar lehet, ha te már nem szoktál....

2018. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%

Vizuális típus vagyok, és kicsit felfordult a gyomrom attól hogy "Tegnap rohadt jó volt, utána fél órán át éreztem az egész testemben a dolgot"


Én kérek elnézést.

2018. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Lehet bennem van a hiba,de én nem tudom mi bajod van. Szerintem tök jó,hogy a férjed még mindig annyira kíván,hogy képes malac üzeneteket küldeni,hogy mit akar veled este csinálni.

Gyerek mellett nehéz spontánnak lenni,de azért egyszer egyszer megoldható,egyébként meg nem értem mi a baj,ha nem spontán,attól még lehet jó. Ezzel minden gyerekes házaspár így van.

Aludjon a kicsi mamánál vagy menjetek el valahova romantikázni.

2018. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
95%

#17

Ha te a cuccra asszociáltál az érzés helyett, ami átjárja a tested, miután egy jót szexeltél, akkor már mindent értek... De én nem arra gondoltam.

2018. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen termeszetes ha te nem tudod megelni a noiesseged akkor a ferjedre sem tudsz teljes erteku ferfikent tekinteni.

A kulcs a pihenes es a kikapcsolodas amikor vagy te es minden mas megszunik, ha meg csak egy ket orara is de az az ido legyen a tied.

8as voltam

2018. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!