Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ideális kor a gyermekvállalásr...

Ideális kor a gyermekvállalásra? Hány évesen álltál rá készen, mikor vállaltál? Jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Esetleg intervallumban is kifejezhetitek. Előre is köszönöm, egy kis közvélemény kutatás.


(Ha még nincs gyereked, mikor szeretnél?)



2019. febr. 20. 08:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
8# már megbocsáss de feltűnt, hogy ez a gyerekvállalás témakör?? Vagy te a "mikor költöztetek össze a pároddal" típusú kérdésekhez is odaírod, hogy nincs ám mindekinek párja?? Vagy az ételek kategóriába ha megkérdezik milyen csokit szeretsz azzal trollkodsz hogy van aki ám nem eszik van nem ehet ilyet?
2019. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
24 évesen kezdtem érezni, hogy már szeretnék. Bő 1 évvem később mentem férjhez, az esküvő után próbálkoztunk is, összejött egyből, de missed ab lett. Végül 27 éves koromban született a lányom, 30 éves koromban a fiam. Jó volt így, de ha sikerül az első kör, az se lett volna korán szerintem. Többet nem szeretnénk, nem a korom miatt, még csak 31 leszek, hanem mert mindkét terhesség vége problémás volt, visszatérő dologról van szó sajnos, nem merem többször bevállalni. Amúgy egy harmadik még jöhetett volna.
2019. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
33%

24 évesen jöttem össze a férjemmel, akkoriban elgondolkodtam rajta, és úgy éreztük, hogy ráér a dolog, szeretnénk élni még, élvezni az életet kettesben, majd 5-6 év házasság után, 30 év felett max. 25 éves voltam mikor összeházasodtunk.

Most 33 vagyok, férjem 30, boldogok vagyunk kettesben, meg is szoktuk már ezt, és nem hiányzik a gyerek, nincs meg a vágy, hogy legyen. Nem hiszem, hogy az elkövetkezendő 2-3 évben ez megváltozna, szóval nagy az esély rá, hogy így marad. Utána meg már a korom miatt sem szeretnénk. Még várjuk, lesz-e változás a vágyak terén vagy nem.

Nővérem 37 éves, egyedülálló. Soha nem akart gyereket, se párt, így boldog.

Anyu 18 és 22 évesen szült minket. Ő nem bánta meg.

Baráti körünkben még házasság sincs a miénken kívül, 30-33 éves párok közt, gyerek egyenlőre senkinél nincs, van olyan pár is akik biztosan nem is akarnak egyáltalán. Szerintem mi sem vállalunk. Régebben azt hittem ezek az érzések meg fognak változni mostanra, de nem úgy néz ki.

2019. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!